Pierwszy zwiastun ekranizacji „Dziewczyny z pociągu”

20 kwietnia 2016

dziewczyna-z-pociagu-zwiastun
Wytwórnia Universal Pictures ujawniła pierwszy zwiastun filmu na podstawie bestsellerowego kryminału Pauli Hawkins „Dziewczyna z pociągu”. Światową premierę ekranizacji zapowiedziano na 7 października.

„Dziewczyna z pociągu” to historia Rachel Watson, rozwodniczki z problemami alkoholowymi, która każdego dnia podróżuje do pracy pociągiem, mijając swój dawny dom, w którym żyją były mąż, Tom, i jego nowa żona, Anna. Z okien pociągu widzi również położony nieco dalej dom innego małżeństwa, które zdaje się wieść idealne życie. Pewnego razu Rachel jest jednak świadkiem zdarzenia, które zmienia jej stosunek do mieszkającej tam pary. Niebawem kobieta znika, a Rachel zaczyna zastanawiać się, czy jest w jakiś sposób związana z jej zniknięciem.

Reżyser filmu, Tate Taylor, obiecuje widzom, że na ekranie czeka ich „seks, zdrada, oszustwo, więcej seksu, trochę morderstwa i mnóstwo drinków”. W główną bohaterkę, Rachel Watson, wcieliła się Emily Blunt. Towarzyszą jej m.in. Justin Theroux (jako Tom), Rebecca Ferguson (Anna), Luke Evans (Scott) i Haley Bennett (Megan).

„Uwielbiam fakt, że jest to historia o nałogu, samotności, podglądactwie i tym, co wydaje nam się, że widzimy lub nie widzimy. Myślę, że to odnosi się do każdego z nas. Wszyscy jeździmy pociągami do pracy i zastanawiamy się nad życiem ludzi siedzących z nami w przedziale” ? powiedziała Emily Blunt w wywiadzie dla „Deadline”. „Podoba mi się to w mojej bohaterce, że jest najbardziej zawodnym świadkiem na świecie, bo wciąż jest pijana. A przecież ma rację, choć nikt jej nie wierzy. Pomysł zagrania roli kogoś, kto czuje się, jakby schodził na dno, był ekscytujący. Nigdy wcześniej nie grałam nieprzytomnej pijaczki, więc jest to dla mnie coś nowego”.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu „Dziewczyna z pociągu”:

Tematy: , , ,

Kategoria: film