Pełny zwiastun nowego filmu z Jackiem Reacherem

22 czerwca 2016

Jack-Reacher-powraca-zwiastun
Tom Cruise ponownie wciela się w bohatera cyklu powieści Lee Childa. Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała pełny zwiastun filmu „Jack Reacher: Never Go Back”, który zrealizowano na podstawie osiemnastego tomu serii pt. „Nigdy nie wracaj”.

Tym razem były żołnierz i śledczy wojskowy, powodowany impulsem, powraca do swojej macierzystej 110-tej jednostki specjalnej koło Waszyngtonu. Chce spotkać się osobiście z nowym dowódcą, major Susan Turner, dotąd znaną mu jedynie z intrygującego głosu przez telefon. Jak się jednak dowiaduje, kobieta została aresztowana pod zarzutem szpiegostwa, a na Reachera spadają oskarżenia o zabójstwo, którego miał rzekomo dokonać przed szesnastoma laty. Rozwikłanie zagadki nie będzie łatwe, ale przeciwnicy muszą liczyć się z tym, że Reacher nie przebiera w środkach, aby wymierzyć sprawiedliwość i dociec prawdy.

Po sukcesie, jakim cieszył się poprzedni film o Jacku Reacherze, Tom Cruise powraca do roli twardziela znanego z książek Lee Childa. Na ekranie towarzyszą mu Cobie Smulders, Danika Yarosh, Aldis Hodge, Patrick Heusinger, Holt McCallany, Austin Hebert, Robert Catrini, Robert Knepper i Billy Slaughter. Za reżyserię odpowiedzialny jest Edward Zwick.

Światową premierę filmu zapowiedziano na 21 października. Wtedy też obraz trafi do polskich kin. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nowego „Jacka Reachera”:

[am]
fot. Chiabella James / Paramount Pictures

Tematy: , , , , ,

Kategoria: film