„Paddington w Peru”. Zobacz zwiastun trzeciej części filmowych przygód słynnego misia z serii książek Michaela Bonda

12 czerwca 2024

Dystrybutor Kino Świat udostępnił zwiastun trzeciej odsłony filmowych przygód Misia Paddingtona. W nowej produkcji popularny bohater serii książek Michaela Bonda udaje się z rodziną Brownów do rodzinnego Peru.

W zapowiadanym filmie Paddington wybiera się do Peru, by odwiedzić swoją ukochaną ciocię Lucy, która mieszka w Domu dla Emerytowanych Niedźwiedzi. Kiedy przybywa na miejsce, okazuje się, że ciotki nie ma. Udała się z tajną misją w głąb dżungli. Paddington i rodzina Brownów ruszają więc jej tropem, który wiedzie przez las deszczowy Amazonii i szczyty górskie Peru.

W najnowszej odsłonie serii filmów o Paddingtonie, które zobaczyło w polskich kinach blisko 1,4 miliona widzów, wystąpią znani z poprzednich części aktorzy, m.in. Hugh Bonneville, Madeleine Harris, Julie Walters i Jim Broadbent. Towarzyszyć im będą zupełnie nowe twarze. W filmie „Paddington w Peru” zagrają Olivia Colman oraz Antonio Banderasa, który swoją miłość do dzikich przygód udowodnił ostatnio w produkcjach „Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia” oraz „Uncharted”.

Producentami filmu są Rosie Alison i David Heyman, którzy pracowali również przy hicie „Wonka”. Roli reżysera podjął się Dougal Wilson – twórca filmów reklamowych oraz teledysków dla takich zespołów jak Coldplay, Massive Attack czy Bassement Jaxx. Za scenariusz odpowiada specjalista od zwariowanych opowieści Mark Burton – scenarzysta „Paddingtona 2” oraz serii filmów „Madagaskar”. Zdjęcia do filmu realizowane były w Wielkiej Brytanii, Peru oraz Kolumbii.

Producentka Rosie Alison przyznaje, że twórcy z „dużymi obawami” podchodzili do pomysłu zrobienia trzeciego filmu. Dwie pierwsze produkcje, które wyreżyserował Paul King, spotkały się z tak dobrym odbiorem, że poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Kiedy jednak udało im się wybrać interesującą historię i znaleźć godnego następcę Kinga w osobie Dougala Wilsona, prace nabrały tempa.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu „Paddington w Peru”, którego kinowa premiera zapowiedziana jest na 15 listopada:

[am]

Tematy: , , , ,

Kategoria: film