banner ad

Ice Cube zagra Ebenezera Scrooge?a w nowej ekranizacji „Opowieści wigilijnej”

23 września 2015

ice-cube-opowiesc-wigilijna
Znany amerykański raper Ice Cube zagra Ebenezera Scrooge?a w najnowszej ekranizacji „Opowieści wigilijnej”. Film ma nosić tytuł „Humbug” i opowiadać będzie historię znaną z książki Charlesa Dickensa przeniesioną do czasów obecnych.

Ice Cube wcieli się we współczesnego Ebenezera Scrooge?a, zgorzkniałego skąpca i bogatego potentata na rynku nieruchomości, którego odwiedzą Duchy Przeszłości, Teraźniejszości i Przyszłości, dając mu szansę na odkupienie swoich win.

Reżyserem filmu będzie Tim Story, który już współpracował z raperem przy takich filmach, jak „Barbershop”, „Prawdziwa jazda” i zapowiadany na 2016 rok „Prawdziwa jazda 2”. Scenariusz napisali bracia Todd R. i Earl Richey Jones. Data premiery filmu „Humbug” nie jest jeszcze znana, ale Universal Studio przewiduje, że trafi do dystrybucji najprawdopodobniej w 2017 roku.

„Opowieść wigilijna” doczekała się ponad dwudziestu kinowych adaptacji i tyleż samo telewizyjnych. Ostatnio na ekranach kin w roli Ebenezera Scrooge?a mogliśmy oglądać Jima Careya w filmie w reżyserii Roberta Zemeckisa z 2009 roku.

[aw]

Tematy: , , , ,

Kategoria: film