banner ad

Dorosły Krzyś spotyka Kubusia Puchatka! Pierwszy zwiastun filmu „Christopher Robin” z Ewanem McGregorem

7 marca 2018


Kubuś Puchatek wraca na ekrany kin! Walt Disney Studios udostępniło pierwszy zwiastun filmu aktorskiego „Christopher Robin”, w którym zobaczymy, jak słynny Miś o Bardzo Małym Rozumku ponownie spotyka się po latach z Krzysiem.

Głównym bohaterem filmu jest tytułowy Christopher Robin, czyli pamiętny Krzyś z książek A.A. Milne’a. Jako młody chłopiec o dużej wyobraźni przeżył niezliczoną ilość przygód w Stumilowym Lesie w towarzystwie sympatycznych pluszowych zwierzaków. Teraz jest dorosłym mężczyzną z rodziną na utrzymaniu i mierzy się z troskami życia codziennego. Właśnie dowiaduje się od szefa, że musi pozostać na weekend w pracy i nie wyjedzie z żoną i córką na planowany wypoczynek. Co więcej, podlegającym mu pracownikom zostaną obcięte pensje.

Kiedy tak siedzi załamany w parku, tuż za nim zjawia się Kubuś Puchatek. Tym razem bowiem to nie Krzyś odwiedza świat wyobraźni, lecz jego przyjaciele z dzieciństwa, nie tylko Kubuś, ale też Tygrysek, Prosiaczek, Kłapouchy, Królik, Sowa, Kangurzyca i Maleństwo muszą wejść do naszego świata, aby pomóc zagubionemu mężczyźnie odnaleźć kochającego i zabawnego chłopca, którym wciąż jest głęboko w sercu.

Film „Christopher Robin” wyreżyserował Marc Forster, który nakręcił m.in. „Marzyciela”, „Chłopca z latawcem” i „World War Z”. W głównej roli występuje Ewan McGregor, a na ekranie towarzyszą mu: Hayley Atwell, Mark Gatiss i Bronte Carmichael. Historię oparto na motywach i postaciach z twórczości A.A. Milne’a, jednak nie jest to ekranizacja żadnej z książek o Kubusiu Puchatku. Scenariusz napisali Tom McCarthy, Alex Ross Perry i Allison Schroeder.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun „Christophera Robina”. Premiera filmu zapowiedziana jest na 3 sierpnia:

Plakat promujący film „Christopher Robin”:

[am]

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: film