Do sieci wyciekł nieukończony zwiastun „Mrocznej wieży”. Obejrzyj, zanim usuną

10 października 2016

mroczna-wieza-wyciekl-trailer
Do sieci wyciekł nieukończony zwiastun długo wyczekiwanego filmu „Mroczna wieża” na podstawie powieściowej sagi Stephena Kinga. Jeśli nie przeszkadza wam słaba jakość i brak niektórych efektów specjalnych, poniżej zobaczycie, czego możemy spodziewać się po produkcji w reżyserii Nikolaja Arcela.

Fani Stephena Kinga od dawna zastanawiali się, jak filmowcy potraktują „Mroczną wieżę”. Atmosferę podgrzewały informacje na temat obsady czy też kolejności, w jakiej zostaną nam przedstawione na ekranie poszczególne tomy. Teraz, za sprawą błędu tajwańskiego oddziału Sony, który nieopatrznie zamieścił na Youtube nieukończony zwiastun filmu, a potem zaraz go usunął, możemy zobaczyć, co nas czeka w lutym 2017 roku.

Wszystkich ciekawych wyniku prac filmowców ostrzegamy, że zwiastun jest słabej jakości. Brak części efektów specjalnych, które miały być dodane w postprodukcji. W niektórych scenach widać jeszcze zielone ekrany. Jeśli więc nie chcecie psuć sobie pierwszego wrażenia, lepiej poczekać na ukończony zwiastun. Niecierpliwym radzimy się pośpieszyć, gdyż nie wiadomo, kiedy materiał zostanie usunięty z sieci.

[am]

Tematy: , ,

Kategoria: film