Weź udział w bezpłatnych warsztatach z kreatywnego pisania w Sopocie

25 października 2013

warsztaty Domki na Opowieści
W niedzielę 27 października w sopockiej Bookarni odbędą się bezpłatne warsztaty z kreatywnego pisania. Zajęcia odbędą się w ramach projektu „Książka na czekanie”, którego celem jest zachęcenie wszystkich do pisania i dzielenia się swoją twórczością literacką z innymi.

Warsztaty poprowadzi psycholog i dziennikarka Agata Rudnik, redaktorka trójmiejskiego magazynu „Prestiż”, współpracowniczka „Gazety Wyborczej”. Razem z nią uczestnicy zastanowią się nad tym, czym jest twórczość i kreatywne pisanie oraz napiszą? Co? To już zależy tylko od was. My możemy was jedynie zapewnić, że prace stworzone podczas zajęć zagoszczą w jednym z pięciu „Domków na opowieści”, specjalnie przygotowanych półkach, które rozlokowane zostaną w pięciu różnych punktach Trójmiasta, aby osoby stojące w kolejce po kawę, do lekarza, czy oczekujące w klubie na znajomych, mogły umilić sobie czas lekturą.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 27 października o godzinie 18.00 w sopockiej Bookarni przy ulicy Haffnera 7/9. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie: http://ksiazkanaczekanie.evenea.pl/

Więcej informacji o projekcie: http://www.facebook.com/ksiazkanaczekanie. Więcej informacji o organizatorze zajęć: http://www.facebook.com/kreatywnaedu.

Projekt „Książka na czekanie” odbywa się pod patronatem Booklips.pl.

Tematy: , , ,

Kategoria: wydarzenia