Warszawskie Targi Fantastyki jednak nie odbędą się w czerwcu. Organizatorzy zapraszają na edycję jesienną

16 maja 2020


Organizatorzy Warszawskich Targów Fantastyki informują, że wbrew podjętym działaniom przygotowawczym nie będą mogli zaprosić w czerwcu miłośników fantastyki na przesuniętą z marca, wiosenną edycję wydarzenia. Jeśli wszystko dobrze się ułoży, odbędzie się za to edycja jesienna targów.

Stan epidemii wciąż trwa i pomimo odmrażania różnych dziedzin gospodarki nie zanosi się w najbliższym czasie na zniesienie ograniczeń uniemożliwiających organizowanie imprez o dużej skali. Dlatego organizatorzy Warszawskich Targów Fantastyki podjęli trudną, ale jedyną możliwą decyzję.

„Jak wiecie, w marcu zostaliśmy zmuszeni do przesunięcia terminu wiosennej edycji targów. Analizując sytuację, odwołując się do wróżbitów, wieszczy, istot nadprzyrodzonych, magów i całej reszty podobnych instytucji, wybraliśmy połowę czerwca jako najlepszy termin. Mając nadzieję, że do tego czasu będzie już po epidemii, w międzyczasie robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by czerwcowa impreza była co najmniej tak samo dobra, jak ta zaplanowana na marzec. Niestety… pomimo naszych starań, zanoszonych modłów do wszelkich bóstw, składania ofiar i tym podobnych działań, stan wywołany przez małe, chińskie, złośliwe coś ma się świetnie i pokrzyżował nam (i nie tylko nam, jak wieść niesie) wszystkie plany” – piszą w komunikacie organizatorzy.

W związku z powyższym tegoroczną wiosenną edycję postanowiono przełożyć na rok 2021, a dokładniej na weekend 20-21 marca. Natomiast wcześniej, bo już 28-29 listopada, zaplanowano jesienne targi. Wszystkie zakupione wejściówki oraz pakiety zachowują ważność w nowym terminie. Jeśli jednak ktoś nie może pojawić się w nim na targach, to pieniądze zostaną mu zwrócone (należy skontaktować się przez e-mail w odpowiedzi na potwierdzenia zamówienia, które się otrzymało). Natomiast każdy, kto wykupi, opłaci i nie wycofa wejściówek, przy odbiorze otrzyma dodatkowy „mały bonus”.

[am]

Tematy: , ,

Kategoria: wydarzenia