W środę autorka kryminałów B.A. Paris spotka się wirtualnie z polskimi czytelnikami

21 kwietnia 2020


Jedna z najpopularniejszych pisarek ostatnich lat, której książki trafiały na listę bestsellerów Empiku w sumie aż 77 razy, powraca z nową powieścią „Dylemat”. Z okazji premiery książki, w najbliższą środę, 22 kwietnia, B.A. Paris wirtualnie spotka się z polskimi czytelnikami.

Będzie to już 12. spotkanie w empikowym cyklu #premieraonline i zarazem pierwsze z twórcą zagranicznym. Brytyjska autorka B.A. Paris, której prozę pokochali polscy czytelnicy, weźmie udział w rozmowie promującej najnowszą powieść zatytułowaną „Dylemat”, która tuż po premierze okazała się literackim przebojem. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w środę 22 kwietnia o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku. Czytelnicy będą mieli okazję zadać pisarce pytania dotyczące najnowszej książki i podzielić się swoimi refleksjami w komentarzach pod streamingiem. Wszystkim widzom udostępniony zostanie kod rabatowy na zakup książki na Empik.com w specjalnej cenie. Spotkanie będzie tłumaczone również na język migowy. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge (Radio ZET).

Lektura najnowszej powieści „Dylemat” (Wyd. Albatros) prowokuje do refleksji, jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, by zapewnić osobie, którą kochamy, kilka dodatkowych godzin szczęścia. Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie. Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy, za wyjątkiem córki Marnie, która studiuje za granicą. I chociaż Livia kocha Marnie, skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Gdy tylko przyjęcie się skończy, kobieta planuje wyjawić swojemu mężowi, Adamowi, sekret dotyczący córki. Tymczasem Adam w tajemnicy planuje sprowadzić Marnie do domu. I wtedy dowiaduje się o czymś strasznym, czym chciałby podzielić się z żoną – jak jednak mógłby zakłócić jej wielki dzień?

Empikowy cykl wirtualnych rozmów #premieraonline to alternatywa dla tradycyjnych spotkań autorskich, która pozwala podtrzymać stały kontakt pomiędzy twórcami a czytelnikami i słuchaczami. Do tej pory wszystkie spotkania zgromadziły przed ekranami ponad 440 tysięcy widzów, którzy obejrzeli ponad 536 tysięcy minut materiału. W ciągu ostatniego miesiąca internauci aktywnie uczestniczyli w 10 rozmowach, m.in. z Katarzyną Puzyńską, Jackiem Piekarą i Janiną Bąk.

Tematy: , , ,

Kategoria: wydarzenia