banner ad

Uroczysta premiera płytowego wydania filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” już 11 kwietnia w Empik Junior w Warszawie

10 kwietnia 2017


Nagrodzony Oscarem najnowszy film ze świata magii J.K. Rowling „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” trafia do sprzedaży na Blu-ray i DVD. Z okazji premiery, 11 kwietnia w salonie Empik Junior w Warszawie, na wszystkich fanów tego magicznego uniwersum będzie czekało wiele atrakcji. Na spotkaniu pojawią się gwiazdy dubbingu filmu ? Anna Dereszowska i Marieta Żukowska ? oraz twórcy polskiej edycji książkowej scenariusza. Będzie też można wygrać unikalne nagrody filmowe.

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry?ego Pottera. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera wystąpił zdobywca Oscara Eddie Redmayne („Teoria wszystkiego”, „Dziewczyna z portretu”). Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces czterech ostatnich części filmowej sagi Harry Potter.

Wyjątkowe spotkanie z okazji premiery filmu na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD to niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów „Fantastycznych zwierząt” do rozmowy z gwiazdami dubbingu Anną Dereszowską i Marietą Żukowską, zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym bohaterem na tle magicznej fotościanki oraz zdobycia unikalnych filmowych gadżetów w jednym z licznych konkursów, m.in. szalika Newta! To także możliwość spotkania z cosplayerami ze świata magii J.K. Rowling oraz zaprezentowania własnego stroju z epoki Newta Scamandera.

Uroczysta premiera płytowego wydania filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” odbędzie się we wtorek 11 kwietnia w godzinach 17:00?20.00 w salonie Empik Junior w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 116/122.

Tematy: , , , , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia