banner ad

Przyjdź na „Lato z książką” w Łebie, Ustroniu, Szczyrku i Mikołajkach

12 lipca 2017


Przed nami 6. edycja „Lata z książką”. W te wakacje na mieszkańców i wczasowiczów w Łebie, Ustroniu, Szczyrku i Mikołajkach czekają 3 dni z literaturą i jej twórcami.

Cykl wakacyjnych wydarzeń „Lato z książką” narodził się z inicjatywy dyrektora marketingu Wydawnictwa Zysk i S-ka, Adama Zyska. Pierwsza edycja odbyła się w wakacje 2012 roku w Łebie. W kolejnych latach impreza cyklicznie odbywała się w tym nadmorskim kurorcie, a w 2014 roku spotkania z pisarzami zorganizowano ponadto na Mazurach i w górach. Dziś „Lato z książką” jest z powodzeniem kontynuowane aż w czterech miastach – w Łebie (14-16 lipca, Skwer Rybaka), Ustroniu (28-30 lipca, Rynek), Szczyrku (4-6 sierpnia, Pl. św. Jakuba) oraz Mikołajkach (18-20 sierpnia, Pl. Wolności koło Rynku).

Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni tacy goście, jak: Krystyna Mazurówna, Radosław Piwowarski, Krzysztof Mroziewicz, Nikodem Pałasz, Piotr Gąsowski, Krzysztof Skiba, Karolina Szostak, Marika, Marcin Wolski, Tadeusz Woźniak, Robert Biedroń i wielu innych. „Lato z książką” będzie stanowiło również dobrą okazję do zakupu książek w promocyjnych cenach. Nie zabraknie też strefy dziecięcej, gdzie odbywać się będą m.in. warsztaty literacko-plastyczne.

Jak zapewniają organizatorzy, inicjatywa skierowana jest nie tylko do przypadkowych wczasowiczów, wypoczywających w danych miejscowościach, ale też wszystkich wielbicieli literatury mieszkających w okolicy planowanych wydarzeń. Wiek nie gra roli, bo przecież książka jest idealną formą rozrywki dla każdego.

Poniżej znajdziecie szczegółowy program spotkań zaplanowany dla każdego z miast (kliknij w grafikę, żeby powiększyć).

Łeba (14-16 lipca):

Ustroń (28-30 lipca):

Szczyrk (4-6 sierpnia):

Mikołajki (18-20 sierpnia):

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia