banner ad

Łeba zaprasza na 4. edycję „Lata z Książką”

8 lipca 2015

lato-z-ksiazka-leba
W dniach od 17 do 19 lipca w Łebie odbędzie się czwarta edycja „Lata z książką”, wydarzenia mającego na celu promocję czytelnictwa podczas wakacji. W tym roku w imprezie weźmie udział blisko dwudziestu autorów.

Stawiając na bogaty i zróżnicowany program do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia oprócz inicjatora – wydawnictwa Zysk i S-ka – zaproszono również Narodowe Centrum Kultury, Grupę Wydawniczą Publicat oraz wydawnictwo Muza, które wspólnie przedstawią swoich autorów i ich dzieła oraz zadbają o to, by każdy uczestnik znalazł dla siebie coś ciekawego.

Do Łeby przyjedzie blisko dwudziestu autorów, m. in. Ałbena Grabowska, Bogusław Chrabota, Nikodem Pałasz czy Marcin Wilk, a także inne znane osoby takie jak: Natalia Gacka, Wojciech Cejrowski czy Dariusz Dziekanowski. Najmłodszych powinna ucieszyć informacja o obecności Pana Pierdziołki.

Impreza startuje już 17 lipca o godzinie 10:00 i będzie trwać aż do 19 lipca do godziny 19:00. Wydarzenie odbędzie się na pasażu spacerowym na plażę wschodnią A (Kapitanat Portu), oczywiście w Łebie.

Cały program „Lata z Książką” dostępny jest na stronie www.latozksiazka.pl.

lato-z-ksiazka-2015

fot. Anna / Flickr

Tematy: , , , , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia