Jonathan Carroll odwiedzi Polskę

7 października 2013

Jonathan Carroll w Polsce
Jonathan Carroll przyjeżdża w październiku do Polski, aby promować swoją najnowszą, pierwszą od sześciu lat powieść pt. „Kąpiąc lwa”. Pisarz spotka się z czytelnikami w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Już w środę 23 października w Poznaniu, o godzinie 18.00, autor „Krainy chichów” spotka się z czytelnikami w „Bookowski. Księgarnia w Zamku” (ul. Święty Marcin 80/82). W czwartek 24 października, o godzinie 16.30, odbędzie się z kolei spotkanie w warszawskim EMPIK Junior (Al. Marszałkowska 116/122).

Kolejne dwa spotkania zaplanowano w Krakowie. W piątek, 25 października, o godz. 18.30 – spotkanie autorskie w Księgarni Matras (Rynek Główny 23). W sobotę, 26 października, o godz. 15.30 – autor będzie podpisywał swoje książki na Krakowskich Targach Książki (ul. Centralna 41A, stoisko A30).

Kąpiąc lwaWizyta w Polsce związana jest z promocją najnowszej powieści pisarza pt. „Kąpiąc lwa”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Rebis. Pewnej nocy pięciorgu przyjaciół śni się ten sam sen, w którym wychodzą na jaw ich najintymniejsze sekrety. Przypadek? Zbieg okoliczności? Dlaczego nazajutrz elementy tego snu zaczynają się nakładać na świat jawy, w którym czwórka z nich wiedzie szczęśliwe życie na amerykańskiej prowincji? W ciągu kilku godzin bohaterowie „Kąpiąc lwa” będą musieli rozszyfrować zagadkę własnej przeszłości oraz przystąpić do kosmicznej batalii, w której siły Chaosu ścierają się z Porządkiem i Sensem. Czy staną na wysokości zadania?

Jonathan Carroll to jeden z najbardziej popularnych pisarzy amerykańskich w Polsce. „Kąpiąc lwa” to najnowsza powieść autora m.in. tak głośnych powieści jak „Kraina Chichów”, „Dziecko na niebie”, „Kości Księżyca”, zbiorów opowiadań, scenariuszy filmowych oraz opublikowanego w formie książkowej bloga „Oko dnia”. Rebis jest jego jedynym polskim wydawcą.

fot. Open Road Media

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia