Jay Asher w Polsce. Spotkania z autorem „13 powodów” w Warszawie i Poznaniu

26 listopada 2017


Jay Asher, autor popularnych książek młodzieżowych, w tym bestsellerowej powieści „13 powodów”, na podstawie której powstał cieszący się uznaniem publiczności serial Netfliksa pod tym samym tytułem, odwiedza Polskę. Wizyta związana jest z promocją najnowszej książki pisarza zatytułowanej „Światło”.

Asher zadebiutował w 2007 roku powieścią „13 powodów” poruszającą bolesny temat samobójstwa, gwałtu i zastraszania wśród nastolatków. Książka zdobyła niemały sukces, a dziesięć lat później wciąż podbija listy bestsellerów za sprawą niedawnej adaptacji Netfliksa. Również w Polsce historia dziewczyny, która odkrywa dlaczego jej koleżanka z klasy odebrała sobie życie, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Do dzisiaj powieść nabyło 100 tysięcy czytelników.

7 listopada do księgarń trafiła kolejna powieść autora, poruszająca love story dla nastolatków o tytule „Światło”. Z tej okazji Asher odwiedzi Warszawę oraz Poznań, spotka się z czytelnikami i weźmie udział w konferencji współorganizowanej z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli oraz Teatrem Nowym w Poznaniu, adresowanej do nauczycieli, psychologów, pedagogów i wszystkich zainteresowanych problemami trawiącymi młodzież. Po spotkaniach  przewidziane jest podpisywanie książek przez autora.

Poniżej prezentujemy plan spotkań Jaya Ashera w Polsce:

Warszawa – 27 listopada (poniedziałek), Agora
ul. Czerska 8/10, godz. 19:00
Zapisy na spotkanie: https://13powodow.evenea.pl/

Warszawa – 28 listopada (wtorek), Empik Junior
ul. Marszałkowska 116/122, godz. 18:00
Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/641973352857401/

Poznań – 29 listopada (środa), Teatr Nowy
ul. Dąbrowskiego 5, godz. 16″30
Zapisy na spotkanie: https://odnpoznan.pl/produkt,pl,konferencje,279.html
Wejściówkę na spotkanie może kupić każdy zainteresowany w kasie Teatru Nowego w Poznaniu. Cena biletu 10 zł. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: wydarzenia