Dzisiaj w Krakowie grrroźna odsłona „Dramatorium”

11 czerwca 2015

grrrozne-dramatorium
Dzisiaj, tj. w czwartek 11 czerwca, krakowski Teatr Barakach zaprasza na kolejną odsłonę „Dramatorium”, która przebiegać będzie pod znakiem literatury grozy.

Do fantastycznych odmętów czeluści, gdzie wampiry flirtują z demonami, wilkołaki pożerają nieudane thrillery, a duchy wałęsają się samotnie, gdzie na scenie gore panują zombie, a nad wszystkim króluje słowo „groza”, tam zabiorą was dzięki literaturze organizatorzy dzisiejszego Dramatorium”. Pomogą im w tym klasycy gatunku jak Poe, współcześni mistrzowie jak King, polscy spece jak Orbitowski oraz ich mroczni koledzy po fachu! Nie bójcie się, zaryzykujcie, wejdźcie do podziemi!

„Dramatorium” to odbywające się w krakowskim Teatrze Barakah interdyscyplinarne, internacjonalne, intermedialne, intertekstualne spotkania z literaturą, podczas których aktorzy, pisarze, poeci i czytelnicy wspólnie czytają, wspólnie słuchają, piją, skaczą z balustrady, wspólnie dyskutują, oglądają, śpiewają, recytują, kradną kukurydzę, palą, plują na odległość i szukają dziury w całym! Przyszedł czas na wspólne penetrowanie najczarniejszych, najodleglejszych i najbardziej podejrzanych zakątków. Parafrazując Gregory?ego Corso siedzącego na stopniach portorykańskiego Harlemu ? to nie będzie zabawa w poezję, tam są długi do spłacenia!

„Dramatorium” poświęcone literaturze grozy odbędzie się w czwartek 11 czerwca o godzinie 21:00 w ArtCafe Barakah przy ulicy Paulińskiej 28 w Krakowie. Spotkanie przygotowała nasza redakcyjna koleżanka, Anna Wyrwik. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Tematy: , , , ,

Kategoria: wydarzenia