banner ad

Aktorzy krakowskiego Teatru Barakah przeczytają kolejne opowiadania Mrożka

14 kwietnia 2014

mrozek2-dramatorium
W poniedziałek 14 kwietnia o godzinie 20.00 w ramach cyklu „Dramatorium” krakowscy aktorzy związani z Teatrem Barakah ponownie zabiorą się za twórczość zmarłego przed niespełna rokiem Sławomira Mrożka. Tym razem usłyszymy kolejne opowiadania z tomu „Krótkie, ale całe historie”.

Każdy, kto zna dowcipne rysunki Sławomira Mrożka oraz charakterystyczne dla niego poczucie humoru, może domyślać się, co czeka widzów podczas dzisiejszego „Dramatorium”. Każdy, kto nie zna, zostanie humorystycznie zaskoczony. Marcowe Dramatorium z tekstami Mrożka było głośne śmiechem, a na scenie stanęła barykada, o czym możecie przekonać się oglądając zdjęcia zamieszczone poniżej. Co czeka odbiorców tym razem? Dowiecie się już dzisiaj.

Opowiadania Sławomira Mrożka przeczytają: Lidia Bogaczówna, Małgorzata Brożonowicz, Krzysztof Bochenek i Franciszek Muła. Spotkanie poprowadzi Anna Wyrwik.

Teatr Barakah to prawdopodobnie jedyny teatr w Polsce, w którym odbywają się cyklicznie czytania utworów beletrystycznych najznakomitszych pisarzy. Teksty z różnych krajów, miast, z różnych czasów i literackich stylów czytane są często przy stoliku, czasem z inscenizacją, czasem z muzyką na żywo, czasem czyta widz, czasem z gościem specjalnym, czasem bez wina, czasem z?

Dzisiejsza edycja ?Dramatorium? rozpocznie się o godzinie 20.00 na scenie teatru Barakah przy ulicy Szerokiej 6. Bilety: 5 zł. Rezerwacji biletów można dokonywać pod adresem mailowym: rezerwacje@teatrbarakah.com.

dramatorium-mrozek-1

dramatorium-mrozek-2

dramatorium-mrozek-3

Więcej zdjęć z poprzedniego „Dramatorium” z opowiadaniami Sławomira Mrożka znajdziecie, klikając tutaj.

fot. Anna Wyrwik

Tematy: , , , ,

Kategoria: wydarzenia