banner ad

Andrzej Sapkowski, zombie i seans spirytystyczny w nowym numerze „Literadaru”

5 lutego 2014

literadar-1-2014
Ukazał się nowy numer bezpłatnego magazynu „Literadar. Skład popkultury”. Na 140 stronach pisma możecie poczytać o nowościach książkowych, filmach i grach.

W lutowym numerze „Literadaru” znajdziecie między innymi wywiad z Andrzejem Sapkowskim, w którym twórca Wiedźmina odsłania kulisy powstania swojego jedynego opowiadania science fiction pt. „Battle dust”, poleca nieznanych lub prawie nieznanych w Polsce autorów fantasy oraz zdradza, czy są szanse na kolejną powieść z Geraltem.

Najnowsze zestawienie „Literadaru” poświęcone zostało tematyce zombie w popkulturze. Jeżeli jesteście ciekawi, po jakie filmy, gry, książki i komiksy o żywych trupach powinniście sięgnąć, koniecznie zajrzyjcie, co polecają współpracownicy magazynu.

Ponadto w numerze: artykuł Tomasza Chmielika o ekranizacji „Pod Mocnym Aniołem”, artykuł Tymoteusza Wronki o twórcach literatury podróżniczej, którzy sami zwykle nie ruszali się za daleko od swojego domu, poza tym lista styczniowych bestsellerów „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, nowości, zapowiedzi i mnóstwo recenzji.

Darmowe pismo można czytać i pobierać (również bez opłat) w wersji .pdf, ePUB, kindle (mobi) ze strony Literadaru: www.literadar.pl. By pobrać magazyn należy podać swój adres mailowy, wtedy w wiadomości zwrotnej przysyłany jest e-mail z linkami do najnowszego numeru.

Z lutowym numerem „Literadaru” możecie się również zapoznać poniżej:

Tematy: , , , , ,

Kategoria: prasa