Wyprawili dziecku pierwsze urodziny na Żelaznym Tronie

11 czerwca 2014

urodziny-gra-o-tron-1
Rodzice Eric i Lisa Cheung wyprawili swojej jednorocznej córeczce Emmie tematyczne przyjęcie urodzinowe inspirowane motywami zaczerpniętymi z serialu „Gra o tron” realizowanego na podstawie sagi „Pieśń Lodu i Ognia”.

Mała solenizantka niczym prawdziwa Khaleesi siedziała na Żelaznym Tronie wykonanym z fotelika piankowego owiniętego płótnem i oklejonego kartonowymi mieczami. Goście mogli częstować się m.in. dwoma rodzajami słodyczy ? smoczymi jajami i głowami Starków. W tym miejscu pragniemy uspokoić co wrażliwszych, te drugie to jedynie cukierki jabłkowe.

Choć historia wymyślona przez George?a R. R. Martina ocieka przemocą i seksem, rodzice Emmy postarali się wykorzystać średniowieczne motywy w niej zawarte i dostosować je do wieku ich córeczki. Solenizantka jeszcze nie ogląda „Gry o tron” ani tym bardziej nie czyta książek Martina, ale z zabawy była ponoć zadowolona. Jak twierdzą jej rodzice w rozmowie z portalem „Mashable”, Emma będzie miała dobry materiał do wykorzystania w ślubnym pokazie slajdów.

urodziny-gra-o-tron-2

urodziny-gra-o-tron-3

urodziny-gra-o-tron-4

fot. Eric Cheung

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: newsy