Właścicielka nowojorskiej księgarni prezentuje książkowy bodypainting

30 czerwca 2014

ksiazkowy-painting-1
Cici James, nowojorska piosenkarka i współzałożycielka księgarni Singularity and Co specjalizującej się w pulpowej literaturze science fiction, pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku efektami sesji bodypainting, która może wzbudzić podziw u wszystkich miłośników i miłośniczek literatury.

Za namową zaprzyjaźnionego fotografa Billa Wadmana współwłaścicielka księgarni dała się namówić artyście Adamowi DuShole?owi na pokrycie swojego nagiego ciała malunkiem. Dzięki temu jej osoba niemal zlewała się z regałem, na którym w równych rzędach stały książki z gatunku fantastyki. Sesja odbyła się oczywiście we wnętrzu księgarni Singularity and Co.

Nowy Jork słynie z odważnych wielbicielek książek, o czym mogli przekonać się wszyscy ci, którzy widzieli zdjęcia klubu dziewcząt czytających topless kryminały. W odróżnieniu od wypadów na miasto urządzanych przez czytelniczki powieści detektywistycznych, które w ten sposób walczą z poszanowaniem dla lokalnego prawa pozwalającego przebywać na świeżym powietrzu zarówno mężczyznom, jak i kobietom bez górnej części garderoby, sesja współwłaścicielki księgarni nie służy żadnemu celowi, poza artystycznym.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie Cici James na tle regału z książkami:

ksiazkowy-painting-2

fot. Bill Wadman

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: newsy