banner ad

W Trójmieście powstaną „Domki na opowieści” z waszą twórczością!

18 października 2013

Domki na Opowieści w Trójmieście
W pięciu różnych miejscach Trójmiasta powstaną „Domki na opowieści”. Jest to nowy projekt Stowarzyszenia Kreatywnej Edukacji z Gdańska, który ma zachęcić do pisania i dzielenia się swoją twórczością literacką z innymi.

Tytułowe domki, to pięć specjalnie przygotowanych minibiblioteczek, na których czytelnicy znajdą pakiety mini-książek zawierające próbki twórczości literackiej wszystkich tych, którzy zechcą podzielić się z innymi swoją pasją. Hasło przewodnie projektu to „Książka Na Czekanie”, stąd też „Domki na opowieści” umieszczone zostaną w miejscach, w których każdemu z nas zdarzyło się czekać. Mieszkańcy Trójmiasta (i nie tylko) będą mogli umilić sobie czas lekturą w kolejce po kawę, do lekarza, czy oczekując na znajomych.

Wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w projekcie i podzielić się swoją twórczością z czytelnikami w Trójmieście, mogą przesłać swoje prace na adres meilowy: ksiazkanaczekanie@gmail.com. Szczegółowe informacje oraz regulamin znaleźć można na stronie projektu: http://www.ksiazkanaczekanie.pl/.

„Domki na opowieści” będą wisieć w wybranych lokalizacjach do końca marca 2014 roku. Booklips.pl objął patronat medialny nad projektem.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: newsy