banner ad

Stalker prześladował kobietę wysyłając jej pikantne książki

10 marca 2014

prześladowca książkowy
Mark Willis (na zdjęciu), 28-letni internetowy stalker z Newport w Południowej Walii korzystał z usługi Amazona do przesyłania drugim anonimowych prezentów, aby obdarowywać pewną kobietę książkami o seksualnym podtekście.

Zaniepokojona kobieta otrzymała m.in. „Lolitę” Nabokova oraz „Mój tajemny ogród. Marzenia seksualne kobiet” Nancy Friday. Nadawca obu prezentów był nieznany. Z uwagi na to, że Amazon nie chciał ujawnić, kto wysłał książki, kobieta zgłosiła się na policję, która namierzyła mężczyznę i aresztowała za molestowanie.

Podczas przesłuchania Willis tłumaczył się, że myślał, iż kobieta zechce przyjąć te książki. Zapomniał jednak chyba wspomnieć, że jakiś czas temu założył fałszywy profil na Facebooku, za pomocą którego bombardował swoją ofiarę oraz dwie inne kobiety propozycjami seksualnymi. To właśnie dzięki informacjom z portalu społecznościowego udało się policji namierzyć prześladowcę.

Jak donosi gazeta „South Walev Evening Post”, sąd wymierzył stalkerowi karę 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 18 miesięcy. Willis znajdzie się również pod nadzorem i obowiązywała go będzie godzina policyjna.

fot. South Walev Evening Post

Tematy: ,

Kategoria: newsy