banner ad

Pojawią się kosmetyki nawiązujące do trylogii „Igrzyska Śmierci”

25 maja 2013

kosmetyki "Igrzyska śmierci"
CoverGirl wypuści jesienią tego roku linię kosmetyków dedykowaną fankom bestsellerowej trylogii Suzanne Collins „Igrzyska Śmierci”.

O tym, że literatura może być inspiracją dla mody bądź manicure?u, przekonywaliśmy was już niejednokrotnie. Firma kosmetyczna Procter & Gamble postanowiła pójść o krok dalej i pod marką CoverGirl, która adresowana jest do młodych kobiet, wypuścić serię kosmetyków o nazwie „Kolekcja Kapitolu”, nawiązującą do popularnej serii książek Suzanne Collins (Kapitol to stolica totalitarnego państwa, gdzie żyją bohaterowie „Igrzysk śmierci”). Dokładne informacje na temat produktów, jakie znajdą się w ofercie, nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że pojawi się linia lakierów do paznokci o nazwie „Kolory Kapitolu”.

Data wprowadzenia kosmetyków na rynek nie jest przypadkowa, gdyż na 22 listopada zapowiadana jest premiera hollywoodzkiej adaptacji drugiego tomu trylogii, „W pierścieniu ognia”. „Każdy z nas w CoverGirl był urzeczony powieściami Suzanne Collins i pierwszym filmem, toteż jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Lionsgate przy tak śmiałym projekcie z okazji premiery ?Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia?” ? powiedział Esi Eggleston Bracey, wiceprezes i główny menadżer Procter & Gamble.

Jak się okazuje, promocja filmów powstałych na bazie bestsellerowych książek to najlepsza okazja dla miłośników literatury, aby zaopatrzyć się w gadżety nawiązujące do ulubionych lektur. Niedawno na podobnych zasadach wprowadzono na rynek piwo „Iron Throne” (z ang. „Żelazny tron”), pierwsze z serii piw inspirowanych sagą fantasy George?a R. R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia”.

Na zdjęciu załączonym do newsa pierwsze trzy plakaty promujące „Kolekcję Kapitolu”.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: newsy