Pojawią się kosmetyki nawiązujące do trylogii „Igrzyska Śmierci”

25 maja 2013

kosmetyki "Igrzyska śmierci"
CoverGirl wypuści jesienią tego roku linię kosmetyków dedykowaną fankom bestsellerowej trylogii Suzanne Collins „Igrzyska Śmierci”.

O tym, że literatura może być inspiracją dla mody bądź manicure?u, przekonywaliśmy was już niejednokrotnie. Firma kosmetyczna Procter & Gamble postanowiła pójść o krok dalej i pod marką CoverGirl, która adresowana jest do młodych kobiet, wypuścić serię kosmetyków o nazwie „Kolekcja Kapitolu”, nawiązującą do popularnej serii książek Suzanne Collins (Kapitol to stolica totalitarnego państwa, gdzie żyją bohaterowie „Igrzysk śmierci”). Dokładne informacje na temat produktów, jakie znajdą się w ofercie, nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że pojawi się linia lakierów do paznokci o nazwie „Kolory Kapitolu”.

Data wprowadzenia kosmetyków na rynek nie jest przypadkowa, gdyż na 22 listopada zapowiadana jest premiera hollywoodzkiej adaptacji drugiego tomu trylogii, „W pierścieniu ognia”. „Każdy z nas w CoverGirl był urzeczony powieściami Suzanne Collins i pierwszym filmem, toteż jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Lionsgate przy tak śmiałym projekcie z okazji premiery ?Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia?” ? powiedział Esi Eggleston Bracey, wiceprezes i główny menadżer Procter & Gamble.

Jak się okazuje, promocja filmów powstałych na bazie bestsellerowych książek to najlepsza okazja dla miłośników literatury, aby zaopatrzyć się w gadżety nawiązujące do ulubionych lektur. Niedawno na podobnych zasadach wprowadzono na rynek piwo „Iron Throne” (z ang. „Żelazny tron”), pierwsze z serii piw inspirowanych sagą fantasy George?a R. R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia”.

Na zdjęciu załączonym do newsa pierwsze trzy plakaty promujące „Kolekcję Kapitolu”.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: newsy