banner ad

Pierwsza w Polsce księgarnia, w której będzie można kupić tylko jedną książkę: „Lampiony” Katarzyny Bondy

21 września 2016

lampiony_pop_up_store
Jeden dzień, jedno miejsce i 10 tysięcy egzemplarzy jednej książki. W Warszawie otwarta zostanie pierwsza w Polsce księgarnia typu pop up, w której ofercie znajdzie się tylko jeden tytuł, za to oczekiwany przez wielu czytelników: nowa powieść Katarzyny Bondy.

We wtorek 27 września salon Empik w centrum handlowym Plac Unii City Shopping przemieni się w Lampiony Pop Up Store. Kilkadziesiąt regałów zostanie po brzegi wypełnionych tylko jednym tytułem ? „Lampionami” Katarzyny Bondy. To wyłącznie tę książkę będzie można zakupić tego dnia w sklepie.

Ta niezwykła inicjatywa to połączenie dwóch ciekawych trendów: zyskującej na zachodzie mody na tzw. pop up stores, czyli tymczasowe sklepy oferujące klientom produkty w unikalny sposób, z japońskim pomysłem na księgarnię sprzedającą tylko jedną książkę.

Wybór tytułu, jaki zdecydowano się promować w ten sposób, nie budzi najmniejszego zdziwienia. Katarzyna Bonda to obecnie najpopularniejsza polska pisarka, stąd też uznano, że „Lampiony”, czyli trzeci tom tetralogii o profilerce Saszy Załuskiej, zasługuje na wyjątkową promocję.

Na tych, którzy 27 września odwiedzą Lampiony Pop Up Store, czeka nie tylko ogromna ilość egzemplarzy książki, ale też i sama autorka. Uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 10:00, a czytelników do świata „Lampionów” wprowadzi Katarzyna Bonda. Sklep Lampiony Pop Up Store czynny będzie do godziny 21:00. Pisarka spotka się z fanami w godzinach od 10:00 do 13:00 i od 17:00 do 20:00.

Dzień później, 28 września, „Lampiony” będzie można nabyć w księgarniach w całej Polsce. Tym razem profilerka Sasza Załuska poprowadzi śledztwo w sprawie nieobliczalnego podpalacza grasującego na terenie Łodzi.

To nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Bonda w oryginalny sposób włącza się w premierę swojej książki. W 2015 roku autorka podróżowała po Polsce specjalnie oznakowanym samochodem marki Mercedes W210, nawiązującym do „Okularnika”, z bagażnikiem wypełnionym egzemplarzami promowanej powieści.

[am]

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: newsy