Nowa powieść E. L. James – mniej seksu i pisana pod innym pseudonimem

27 lutego 2013


Autorka bestsellerowej trylogii zapoczątkowanej powieścią „Pięćdziesiąt twarzy Greya” wyznała, że jej nowa powieść będzie zawierała znacznie mniej seksu i zostanie prawdopodobnie wydana pod innym pseudonimem.

Wszyscy, którzy oczekują, że nowa powieść E. L. James będzie równie pikantna, co historia niewinnej Anastazji Steele oraz jej sadomasochistycznego kochanka Christiana Greya, poczują się rozczarowani. Wprawdzie we wrześniu minionego roku autorka zapowiedziała, że pisze kolejnego erotyka, jednak podczas imprezy oscarowej zorganizowanej przez Vanity Fair zdradziła dziennikarzowi „New York Post”, że jej nowa książka nie będzie już tak sprośna. „Prawdopodobnie też napiszę ją pod innym nazwiskiem.”

James zasugerowała również, że miłośniczki jej twórczości, czekające na kinową adaptację „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, będą musiały się uzbroić w cierpliwość. „Nie mamy nawet jeszcze reżysera. Tak więc nadal jesteśmy daleko od castingu. Mam kilka pomysłów, ale może się okazać, że nie są one tym, czego ludzie oczekują.”

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy