banner ad

Możesz zostać bohaterem nowego kryminału Michaela Connelly?ego

8 kwietnia 2015

zostan-bohaterem-connellyego
Chciałbyś zostać bohaterem powieści? Bestsellerowy autor kryminałów Michael Connelly oferuje ci taką możliwość, jeśli tylko oczywiście posiadasz odpowiedni zasób gotówki.

Pisanie, jak wszyscy wiemy, to jeden z najlepszych sposobów na uwiecznienie kogoś. Za pomocą kilku uderzeń w klawiaturę autor może przemienić daną osobę w nielubianego złoczyńcę lub uwielbianego przez rzesze czytelników bohatera. Z takiej potęgi słowa zdaje sobie sprawę Michael Connelly, dlatego oferuje jednemu szczęśliwcowi możliwość pojawienia się na kartach swej najnowszej powieści zatytułowanej „The Crossing”.

Pisarz obiecuje, że osobę, która wygra licytację na portalu eBay, sportretuje w dobrym tonie. Dodatkowo zwycięzca otrzyma podpisany egzemplarz książki w twardej oprawie. Trwająca do niedzieli aukcja zgromadziła już ponad sto ofert, najwyższa z nich wynosi obecnie 11 tysięcy dolarów. Pieniądze przekazane zostaną na rzecz Trinity Café, charytatywnej restauracji, która zajmuje się karmieniem bezdomnych w miejscowości Tampa na Florydzie.

Zapowiadany na listopad kryminał „The Crossing” to kolejna powieść z detektywem Harrym Boschem, jednak autor zapewnia, że pojawi się w niej również Mickey Haller, słynny prawnik z Lincolna, w którego wcielił się na ekranach kin Matthew McConaughey.

[am]
źródło: Litreactor

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy