banner ad

Książka, która zawiera wszystko, co potrzebujesz do grillowania

7 maja 2014

biblia-grillowania-1
Brazylijski oddział agencji reklamowej JWT, w ramach kampanii promującej nową linię przyborów kuchennych firmy Tramontina, stworzył książkę, która zawiera wszystkie niezbędne rzeczy, jakie są potrzebne do grillowania.

Wprawdzie możemy postawić tę książkę na półce w swojej biblioteczce, jednak jej podstawowe zastosowanie nie ma nic wspólnego z literaturą. To jeden z tych nielicznych przypadków, kiedy jesteśmy wręcz zachęcani do wyrywania kartek, ponieważ każda z nich będzie przydatna podczas grillowania.

biblia-grillowania-2

Jedną ze stron książki możemy rozbić i wykorzystać jako węgiel do palenia, inna posłuży za podpałkę. Nie zabrakło również kartki z folii aluminiowej, abyśmy mieli w co owinąć mięso i warzywa, deski do krojenia, a nawet fartucha.

biblia-grillowania-3

Książka nosi tytuł „Biblia grillowania” i została wydana w bardzo niewielkim nakładzie ? egzemplarze trafiły jedynie do nielicznych szefów kuchni specjalizujących się w grillowaniu. Zgodnie z zapowiedzią ma się jednak ukazać również uproszczona wersja, która będzie sprzedawana w wybranych sklepach w Brazylii.

biblia-grillowania-4

biblia-grillowania-5

Możliwości „Biblii grillowania” prezentuje poniższy klip:

Tematy: , , , , ,

Kategoria: newsy