Kolekcja dodatków do domu inspirowanych „Harrym Potterem” pozwoli przekształcić twój pokój w sypialnię z Hogwartu

17 października 2017


Przekształć swój pokój na jesień w sypialnię z Hogwartu! Amerykańska marka PBteen wypuściła oficjalną kolekcję dodatków do domu inspirowanych sagą o Harrym Potterze.

Kolekcja obejmuje poduszki, koce, pościel, plecaki, proporce i kubki dla każdego z czterech domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Pomyślano również o wielu innych elementach wystroju, które pozwolą miłośnikom książek i filmów o Harrym Potterze poczuć się jak w magicznym świecie wymyślonym przez J.K. Rowling.

Niektóre dodatki, m.in. plakaty na ściany i tablice korkowe, ale też pościele, stylizowane są na wycinki z „Proroka Codziennego”. Zaprojektowano też lampę z rzeźbioną Hedwigą, latające klucze i sowią klatkę na biżuterię, zegarek w kształcie złotego znicza i zestaw różdżek.

W tym roku minęła 20. rocznica wydania powieści „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Z tej okazji do sprzedaży trafiło wiele kolekcjonerskich gadżetów, ale trzeba przyznać, że kolekcja dodatków PBteen bije je wszystkie na głowę.

Co ważne, amerykańska firma realizuje zamówienia na całym świecie, czyli istnieje również opcja wysyłki do Polski. Wystarczy więc odpowiedni zapas gotówki, bo ceny są niemałe, i można zamieszkać w Hogwarcie bez konieczności czekania na listowne zaproszenie ze szkoły.

[edm]

Tematy: , , , , ,

Kategoria: newsy