banner ad

Kobiety płacą 12 tysięcy dolarów, aby przeżyć to, co bohaterka „50 twarzy Greya”

13 lutego 2015

przezyj-50-twarzy-greya
Działająca na terenie Nowego Jorku i Los Angeles firma oferuje czytelniczkom zafascynowanym losami Anastasii Steele z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” przeżycie tego samego, co bohaterka. Koszt usługi wynosi 12 379 dolarów. Chętnych pań jest tyle, że zapisy dokonuje się z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

W ramach usługi „The Fifty Shades of Grey Experience” (z ang. „Doświadczenie Pięćdziesięciu twarzy Greya”) klientki mogą spędzić dwa dni z „prawdziwym” Christianem Greyem. Mężczyzna zabiera je na wystawną kolację i przelot helikopterem nad miastem. Potem udają się do luksusowego apartamentu, w którym oczywiście znajduje się Czerwony Pokoj Bólu podobny do tego w książce, gdzie Grey wraz ze swoją klientką oddadzą się zabawom sadomasochistycznym.

Firma oferuje do wyboru kilku Christianów Greyów, którzy w rzeczywistości są profesjonalnymi dominantami używającymi najlepszych przyborów do BDSM. Właściwie na te dwa dni klientka staje się „niewolnicą” Greya i musi podpisać kontrakt podobny do tego, jaki podpisała Anastasia Steele. Umowa szczegółowo określa zakres tego, co można, a czego nie można będzie robić podczas spędzonego wspólnie czasu.

Choć usługa nie należy do tanich, skorzystały już z niej 52 kobiety, a lista chętnych jest tak duża, że obowiązują zapisy z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Oferowanie czytelnikom przeżycia tego samego, co ich ulubieni bohaterowie książkowi, okazuje się więc dobrą metodą na zarobek. A czego wy byście chcieli doświadczyć z kart literatury?

Na zdjęciu Dakota Johnson jako Anastasia Steele w ekranizacji „Pięćdziesięciu twarzy Grey’a”, który wchodzi na ekrany polskich kin 13 lutego.

[er]
źródło: Buzzfeed

Tematy: , ,

Kategoria: newsy