Katy Perry nie czytała w młodości „Harry?ego Pottera”, bo zabraniali jej tego rodzice

17 grudnia 2015

katyperry_nie_czytala_pottera
Amerykańska piosenkarka Katy Perry przyznała w wywiadzie udzielonym magazynowi „People”, że wprawdzie dorastała w czasie rozkwitu popularności Harry?ego Pottera, nigdy nie czytała książek ani nie oglądała filmów z młodym czarodziejem, ponieważ zabraniali jej tego rodzice.

„Znam Harry?ego Pottera, ale nigdy nie czytałam książek ani nie oglądałam filmów, ponieważ gdy dorastałam, nie wolno mi było czytać tego typu rzeczy” ? powiedziała 31-letnia gwiazda pop.

Perry nie mogła otaczać się rzeczami, które miały jakikolwiek związek z magią, ponieważ wychowywała się w bardzo religijnym domu. Jej rodzice są zielonoświątkowymi pastorami. „Dorastając, nie wolno mi było mieć żadnych rzeczy związanych z fantastyką lub czarami” ? dodała.

Teraz, kiedy jest już samodzielna, Katy Perry nie musi zważać na zakazy rodziców. Dowodzą tego nowe perfumy „Mad Potion” sygnowane jej nazwiskiem, które sprzedawane są w buteleczkach przypominających magiczne eliksiry. Sama zaś artystka wciela się na promujących zdjęciach w rolę czarodziejki. Może więc i po książki o Harrym Potterze wreszcie sięgnie?

katyperry-madpotion

[am]
fot. Eva Rinaldi

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy