banner ad

Japończycy opublikowali książkę kucharską z przepisami na potrawy w kondomach

25 września 2014

ksiazka-kondomy-1
Jeśli jurorzy przyszłorocznej nagrody Diagram Prize dla Najdziwniejszego Tytułu Książki nie uwzględnią w nominacjach tej publikacji, to uznamy, że nie znają się na rzeczy. Japoński autor mangi Kyosuke Kagami jest współautorem osobliwej książki kucharskiej, która ukazała się na tamtejszym rynku w formie e-booka.

Publikacja nosi tytuł ?Posiłki w kondomach, które chcę przygotować dla ciebie? i zawiera jedenaście prostych przepisów kulinarnych pokazujących, jak można wykorzystać prezerwatywy do przyrządzenia potraw. Wśród dań znajdują się m.in. ?Kondom nadziewany mięsem?, ?Ślimak w kondomie gotowany na maśle? i na deser ?Kondomowe ciasteczka?.

Celem wydania tak niecodziennej książki kucharskiej jest nie tylko nauczenie pasjonatów kulinarnych przyrządzania oryginalnych dań, ale także promocja bezpiecznego seksu. Japończycy są trzecią nacją na świecie najrzadziej używającą prezerwatyw, co prowadzi do rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych drogą płciową i niechcianych ciąż. Książka ma podnieść świadomość mieszkańców kraju kwitnącej wiśni i udowodnić, że prezerwatywy są naprawdę przydatnym produktem.

ksiazka-kondomy-2

ksiazka-kondomy-3

ksiazka-kondomy-4

[am]

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: newsy