banner ad

Harry Potter jako zgorzkniały pan w średnim wieku? Tak mogłaby wyglądać kontynuacja sagi J. K. Rowling

15 lipca 2014

dojrzaly-harry-potter
Krótkie opowiadanie J. K. Rowling o Harrym Potterze jako 34-letnim dojrzałym mężczyźnie z włosami przyprószonymi siwizną zrodziło spekulacje, że autorka planuje powrócić do świata stworzonego na kartach swojej sztandarowej serii książek. Wprawdzie rzecznik pisarki zaprzeczył jakoby miała powstać kontynuacja, pomysł podchwycili jednak inni.

Załoga odpowiedzialna za prowadzenie strony Someecards przygotowała serię humorystycznych okładek książek, które przedstawiają Harry?ego Pottera jako zgorzkniałego mężczyznę w średnim wieku, który boryka się z problemami typowymi dla osób dorosłych: martwi się o finanse, sprawność seksualną i własne zdrowie. Poniżej możecie zobaczyć okładki tych książek wraz z tytułami, jakimi je opatrzono.

„Harry Potter i finansowa magia potrzebna do opłacenia dwójce dzieci nauki w Hogwarcie i nadal możliwości przejścia na emeryturę w wieku 65 lat”:
dojrzaly-harry-potter-1

„Harry Potter i zaklęcie Wingardium Leviosa, które trwało ponad cztery godziny”:
dojrzaly-harry-potter-2

„Harry Potter i myślodsiewnia, która pozwala zobaczyć, czy odwrócona hipoteka jest czymś dla ciebie”:
dojrzaly-harry-potter-3

„Harry Potter i na szczęście łagodny polip jelita grubego”:
dojrzaly-harry-potter-4

„Harry Potter i niezdarna próba odnalezienia kontaktu z Cho Chang na Facebooku”:
dojrzaly-harry-potter-5

„Harry Porter i niezachwiane przeczucie, że mógłby zostać zawodowcem w quidditcha, gdyby nie ożenił się i nie miał dzieci”:
dojrzaly-harry-potter-6

„Harry Potter i zwykłe lustro, które nie niesie mu pokrzepienia od zmarłych rodziców, tylko pokazuje jego smutną twarz”:
dojrzaly-harry-potter-7

Tematy: , ,

Kategoria: newsy