banner ad

George R.R. Martin zagra siebie samego przemienionego w zombie w serialu „Z Nation”

11 września 2015

zombie-martin-1
Do plejady pisarzy, którzy wystąpili w produkcjach filmowych, dołącza kolejna znana postać. Jak donosi „Entertainment Weekly”, George R.R. Martin zagra epizodyczną rolę w jednym z odcinków drugiego sezonu serialu „Z Nation”. Autor zagra samego siebie, tyle że przemienionego w zombie.

Akcja serialu „Z Nation” rozpoczyna się trzy lata po tym, jak wirus zombie spustoszył Stany Zjednoczone. Bohaterowie muszą przetransportować do kalifornijskiego laboratorium więźnia, który jako jedyny przeżył ugryzienie zombie. Dostarczenie go jest ostatnią szansą na stworzenie szczepionki. Niskobudżetowa produkcja stacji SciFi spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród widzów, przystąpiono więc do realizacji drugiego sezonu, którego pierwszy odcinek wyemitowany zostanie w Stanach dzisiaj, tj. 11 września.

zombie-martin-2

W ósmym odcinku nadchodzącego sezonu wystąpi sam George R. R. Martin. Zagra samego siebie przemienionego w zombie. Pisarz będzie uwięziony przez postać zwaną Kolekcjonerem. Osobnik ten wyłapuje celebrytów, którzy stali się zombie. Martina trzyma przykutego do biurka prawdopodobnie po to, aby wreszcie skończył swoją sagę „Pieśń Lodu i Ognia”. Dowodzić mogą tego choćby zdjęcia, które udostępniono w sieci. Zombie Martin bierze na nich udział w podpisywaniu książki „A Promise of Spring”, której tytuł nawiązuje do „A Dream of Spring”, czyli siódmej części mającej zamknąć sagę.

„Chcę udowodnić moim fanom, że nawet podczas apokalipsy zombie moje książki z serii 'Pieśń lodu i ognia? będą się ukazywać” ? zażartował Martin.

zombie-martin-3

To już kolejny w ostatnim czasie gościnny występ pisarza w filmie. Pod koniec lipca mogliśmy go oglądać w campowym horrorze stacji SciFi, „Rekinado 3”. Krótki i zakończony tragicznie epizod z Martinem, niestety bez głosu, możecie zobaczyć poniżej:

[aw,am]
źródło: Entertainment Weekly

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy