Firma oferuje domki hobbitów. Postawisz w 5 dni i możesz mieszkać!

4 grudnia 2015

magiczne-zielone-domki-01
Firma o nazwie Green Magic Homes (z ang. Magiczne Zielone Domy) wpadła na pomysł budowy niedużych, prefabrykowanych domów wyglądających niemal dokładnie tak samo, jak nory hobbitów z Shire. Jeśli posiadasz własny grunt, montaż domu zajmie ci dosłownie kilka dni.

Podobnie jak nory hobbitów Magiczne Zielone Domy zostały zaprojektowane po to, aby stawiać je pod warstwą gleby. Na dachu możesz zasiać trawę, ale też założyć ogródek lub w zagłębieniach posadzić drzewo średniej wielkości o nieinwazyjnych korzeniach.

Domy wykonane są z trwałych kompozytów FRP (materiały z tworzyw sztucznych zbrojone włóknem), które są wodoodporne. Jeśli więc przy montażu zastosujemy się do wszystkich wskazówek producenta, naszej powierzchni mieszkalnej nie zagrozi wilgoć z gleby i roślin.

magiczne-zielone-domki-02

Ze względu na zastosowaną technologię modułową domy sprawdzają się w przeróżnej topografii terenu i mogą uwzględniać indywidualne potrzeby klienta. Istnieje też możliwość zakupu kilku modułów, które następnie można rozbudować o kolejne powierzchnie mieszkalne.

magiczne-zielone-domki-03

Niewątpliwą zaletą Magicznych Zielonych Domów jest łatwość montażu. Trzy osoby są w stanie złożyć trzypokojowy dom w pięć lub sześć dni, i to bez zaangażowania ciężkiego sprzętu budowlanego.

magiczne-zielone-domki-04

Firma, która produkuje domy przypominające nory hobbitów, ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale dystrybucją zajmują się już też firmy w Kanadzie, Argentynie, Izraelu, Włoszech i innych krajach.

magiczne-zielone-domki-05

Na załączonych zdjęciach możecie zobaczyć, jak prezentują się te przytulne, ekologiczne domy, które nie pozostawią obojętnym żadnego wielbiciela Tolkiena.

magiczne-zielone-domki-06

magiczne-zielone-domki-07

magiczne-zielone-domki-08

magiczne-zielone-domki-09

[am]

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: newsy