banner ad

Dwie Amerykanki zbudowały domek na kółkach dla fanów Harry’ego Pottera

10 lutego 2020


Dwie Amerykanki, matka i córka: Jan i Emily Cheves, dzielą pasję do projektowania, przebudowywania i budowania małych domów. Ich najważniejszym wspólnym projektem jest domek na kółkach dla fanów książkowej i filmowej sagi o Harrym Potterze.

Domek nosi nazwę Hogwarts Inn Express. Z zewnątrz ma przypominać część pociągu, który wiózł uczniów do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. W środku zaś znajduje się w pełni funkcjonalne mieszkanie udekorowane ponad 100 licencjonowanymi produktami ze świata Harrego Pottera ? od ozdób po rzeczy użytkowe, jak pościel, talerze czy szuflady przypominające walizki.

Przyczepa została zabudowana zgodnie z najwyższymi standardami, których nie znajdziemy w wielu innych domkach na kółkach. Posiada osłonę przeciwdeszczową, która pozwala zapobiec problemom z wilgocią, rekuperator, odpowiadający za odzyskiwanie ciepła, usuwanie zanieczyszczonego powietrza i zastępowane go świeżym z zewnątrz, podłogi z twardego drewna dębowego, ściany z sosny, sterowane oświetlenie oraz wiele innych wygód.

Hogwarts Inn Express może pełnić rolę ruchomego lokalu mieszkalnego podłączanego do kanalizacji i prądu ? to rozwiązanie, z którego wciąż korzysta wielu Amerykanów. Nada się również do prowadzenia własnego interesu: w domku można na przykład otworzyć sklep lub księgarnię. Dziadkowie mogą kupić go dla wnuków, którzy ich odwiedzają. Wszystko rozbija się oczywiście o pieniądze. Cena Hogwarts Inn Express wynosi 49 900 dolarów.

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć ten niezwykły domek dla wielbicieli Harry’ego Pottera:

[am]

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy