banner ad

Bytom wypuszcza kolekcję odzieży inspirowaną Markiem Hłaską

19 marca 2014

Marek Hłasko - moda
Polska marka Bytom zamierza wprowadzić wkrótce do sprzedaży kolekcję męskiej odzieży inspirowaną postacią Marka Hłaski.

Ideą kolekcji Bytom The Culture Icons jest odświeżenie autentycznego stylu, nieodłącznie kojarzonego z wybitnymi osobowościami polskiej kultury. Dotychczas ukazały się garnitury, swetry, koszule i krawaty inspirowane osobą Zbigniewa Cybulskiego. Wybór Marka Hłaski również wydaje się nieprzypadkowy. Uderzająco podobny do Jamesa Deansa autor „Pięknych dwudziestoletnich” słynął z niekonwencjonalnego stylu, nosząc charakterystyczne uczesanie i podniesiony kołnierz kurtki, jeszcze zanim miał możliwość zobaczyć amerykańskiego aktora na ekranie.

Nie ujawniono dotąd, jak będą prezentować się elementy garderoby wchodzące w skład kolekcji Marek Hłasko. Na materiałach promocyjnych znajdziemy jedynie samego pisarza.

Bytom to istniejąca od 1945 roku marka odzieży dla mężczyzn, w której poza klasycznymi garniturami znaleźć można m.in.: stylowe płaszcze, wyrafinowane koszule, solidne buty, ciekawe dodatki i akcesoria. Zgodnie z zapowiedzią kolekcja Marek Hłasko będzie dostępna wkrótce w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowym.

Marek Hłasko - moda2

fot. Bytom S.A.

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy