Była żona Cormaca McCarthy?ego aresztowana. Wyciągnęła broń z waginy, grożąc partnerowi po kłótni o kosmitów

9 stycznia 2014

jennifer-mccarthy-aresztowana
Była żona Cormaca McCarthy?ego została w minioną sobotę aresztowana, gdy po kłótni ze swoim chłopakiem na temat kosmitów wyciągnęła broń z waginy i przystawiła mu do głowy.

Według raportu policji hrabstwa Santa Fe w Nowym Meksyku 48-letnia Jennifer McCarthy pokłóciła się ze swoim 53-letnim chłopakiem o kosmitów. Po awanturze wyszła z domu, a gdy wróciła, znikła w swojej sypialni. Następnie pojawiła się w drzwiach w samej bieliźnie i zaczęła bawić się srebrnym pistoletem Smith & Wesson niczym seks-zabawką. Była żona pisarza wkładała sobie broń do pochwy, pytając swego partnera: „Kto jest szalony – ja czy ty?”, po czym przystawiła mu broń do głowy.

Jak zeznał później mężczyzna wezwanym na miejsce policjantom, obawiając się, że kobieta może go zastrzelić, wyrwał jej broń i schował najpierw w toalecie, a potem wyrzucił do kosza na śmieci na zewnątrz posesji. Jenny McCarthy aresztowano pod zarzutem napaści z bronią na członka gospodarstwa domowego. W niedzielę została zwolniona z więzienia po wpłaceniu kaucji w wysokości 5 tysięcy dolarów.

Cormac McCarthy ożenił się z Jennifer w styczniu 1998 roku w Nevadzie. Para ma nastoletniego syna, który był jedną z inspiracji dla autora do napisania „Drogi”. Państwo McCarthy rozwiedli się w 2006 roku w Teksasie. Strzegący swojej prywatności pisarz nie skomentował wyczynu byłej żony.

fot. Santa Fe County Jail, Wikimedia
źródło: TheSmokingGun.com

Tematy: , , , , ,

Kategoria: newsy