Bret Easton Ellis wyreżyseruje serial

29 kwietnia 2016

bret-easton-ellis-rezyseruje
Autor „American Psycho” podpisał umowę z serwisem Fullscreen na wyreżyserowanie serialu o tytule ?The Deleted?. Premiera produkcji zapowiadana jest na 2017 rok.

„The Deleted” ma być thrillerem opowiadającym o zniknięciu trzech ludzi w Los Angeles. Choć wydaje się, że zaginieni nie są ze sobą w żaden sposób powiązani, ich zniknięcie wywołuje zbiorową paranoję wśród dwudziestokilkulatków, którzy wcześniej uciekli z pewnej sekty.

Więcej informacji o projekcie nie zostało jeszcze ujawnionych. Wiadomo jedynie, że serial będzie dostępny w serwisie Fuullscreen oferującym usługę VOD (wideo na życzenie), który wystartował w kwietniu tego roku. Jakieś pojęcie o tym, czym będzie projekt Breta Eastona Ellisa, dają zapowiedzi, że platforma ta ma być skierowana do nastoletnich odbiorców wychowanych na gwiazdach YouTube?a.

Dla pisarza znanego z takich powieści, jak „American Psycho” czy „Cesarskie sypialnie” jest to debiut reżyserski przy tak dużej produkcji. Ellis ma już jednak na koncie kilka przedsięwzięć filmowych. Napisał scenariusz i wyprodukował film „The Canyons” z Lindsay Lohan i gwiazdą porno Jamesem Deenem w rolach głównych, nad którym lepiej spuścić zasłonę milczenia. Jest również reżyserem i scenarzystą dwóch krótkometrażówek, które możecie obejrzeć poniżej.

„Figaro” to komedia inspirowana muzyką z „Cyrulika sewilskiego” opowiadająca o śpiewaku operowym, który stracił głos w trakcie prób:

„Orpheus” to uwspółcześniona wersja mitu o Orfeuszu, rozgrywająca się w środowisku muzycznym w Los Angeles:

[am]

Tematy: , ,

Kategoria: newsy