28 dni świętowania 11. urodzin TaniaKsiazka.pl

9 maja 2017


Księgarnia TaniaKsiazka.pl świętuje 11. urodziny. Z tej okazji zaplanowano liczne konkursy, promocje, gratisy oraz wydanie limitowanej, jubileuszowej serii gadżetów książkowych. Księgarnia będzie świętowała urodziny przez cały miesiąc, od 19 kwietnia 2017 roku aż do 17 maja 2017.

1,5 miliona zamówień

Urodziny TaniaKsiazka.pl to okazja do podziękowania dotychczasowym Klientom, uhonorowania tych najlepszych oraz wspólnego świętowania wielkiego wydarzenia w historii księgarni, jakim niewątpliwie są 11. urodziny. Księgarnia TaniaKsiazka.pl, jest firmą rodzinną, która od 11 lat buduje swoją silną pozycję na rynku księgarskim. Do tej pory zrealizowała blisko 1,5 miliona zamówień, sprzedała ponad 4 miliony produktów i nadal się rozwija.

Działalność księgarni została doceniona zarówno przez jurorów, jak i przez konsumentów. Już od kilku lat TaniaKsiazka.pl otrzymuje prestiżowe nagrody branżowe i konsumenckie, wśród których warto wymienić e-Gazele Biznesu i drugie miejsce wśród najlepszych sklepów internetowych w Polsce wybranych w Rankingu e-sklepów Ceneo 2016 (kategoria „Wybór użytkownika”). Ponadto księgarnia kilkukrotnie znalazła się wśród wyróżnionych sklepów w zestawieniach sklepów internetowych tworzonych przez Wprost i Money.pl.

Nie tylko sprzedaż

Ważnym elementem życia księgarni jest działalność charytatywna. Od 1 czerwca 2013, kiedy TaniaKsiazka.pl nawiązała współpracę z Fundacją „Pomóż Im”, na pomoc podopiecznych fundacji zostało przekazane ponad 130 tysięcy zł! Dzięki regularnemu wspieraniu Łukasz Kierus, przez wiele lat właściciel, a obecnie CEO TaniaKsiazka.pl, w 2015 roku został uhonorowany tytułem Mecenasa Dobroczynności.

28 dni świętowania

TaniaKsiazka.pl rozpoczęła świętowanie już 19 kwietnia. Tego dnia ruszyła promocja „Uciekające rabaty”, następnie: „3 książki za 45 zł” i „11 000 produktów o 35% taniej”. Natomiast 10 maja rozpocznie się kolejna akcja promocyjna: „Darmowa dostawa Paczką w Ruchu od 20 zł”. Warto skorzystać z takich okazji.

To nie jedyne urodzinowe atrakcje! Aż 28 dni zajmie świętowanie TanioKsiążkowych urodzin, a w trakcie ich trwania pojawią się kolejne promocje. Więcej informacji na ich temat będzie można znaleźć tutaj.

12 konkursów, książki do wygrania

Pierwszy konkurs ruszył 19 kwietnia i był organizowany wspólnie z Wydawnictwem Rebis.

Łącznie przewidziano aż 12 konkursów, po trzy na każdy tydzień trwania urodzin. Oprócz konkursów z wydawnictwami i zaprzyjaźnionymi profilami na serwisach społecznościowych, pojawią się również konkursy dla osób zapisanych na newsletter oraz na Instagramie i blogu CoPrzeczytac.pl. Więcej informacji na temat konkursów będzie można znaleźć tutaj.

Gratisy do zamówień

Taniaksiazka.pl z okazji urodzin przygotowała limitowane gadżety, które będą dodawane bezpłatnie do wybranych zamówień. Na vlepkach, zakładkach, torbach i długopisach pojawią się zabawne, intrygujące lub lifestylowe napisy i grafiki. Bezpłatne gadżety będą dodawane we wskazanym przez księgarnię czasie, a informacja pojawi się na stronie atrakcji związanych z 11. urodzinami TaniaKsiazka.pl.

TaniaKsiazka.pl to przykład firmy, która powstała z pasji i wiary w sukces jej założycieli. Księgarnia obecnie realizuje dziesiątki tysięcy zamówień miesięcznie i zatrudnia 50 osób. W dobie spadającego czytelnictwa kolejny rok na rynku to sukces, który niewątpliwie warto świętować.

[Artykuł sponsorowany]

Tematy: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: newsy