17-latka podpisała umowę na wydanie 3 książek

20 grudnia 2012


Beth Reeks podpisała umowę z jednym z największych wydawnictw brytyjskich, po tym gdy opublikowana przez nią on-line powieść „Kissing Booth” została przeczytana 19 milionów razy.

Beth Reeks, pisząca pod pseudonimem Beth Reekles, ma 17 lat i nie skończyła jeszcze szkoły średniej, ale już podpisała umowę na wydanie trzech powieści z Random House, jednym z największych brytyjskich wydawnictw. Pierwszą książką będzie „Kissing Booth”, która przyniosła jej popularność i zwróciła na nią uwagę wydawnictwa.

„Pisanie opowiadań sprawiało mi przyjemność, gdy byłam w szkole podstawowej. Kiedy rozpoczęłam szkołę średnią, dostałam laptopa i zaczęłam pisać powieści” – opowiedziała Huffington Post o początkach swego pisarstwa nastolatka. „Przyjaciel pokazał mi stronę Wattpad i ucieszyłam się, że znalazłam na niej autorów w moim wieku. Publikowałam co kilka dni po rozdziale. Pierwszy miał milion wyświetleń, a w pewnym momencie miałam milion wejść w dwa tygodnie.”

?Kissing Booth? to romans opowiadający o miłosnych rozterkach nastoletniej Elle. Powieść ukazała się już w postaci elektronicznej. Wkrótce zostanie wydana na papierze.

„Myślę, że dotrze to do mnie, gdy będę miała książkę w rękach” – Beth przyznała, że wciąż nie może uwierzyć, że jej powieść zostanie wkrótce opublikowana. „Mam kilka powieści już napisanych i kilka pomysłów na następne” – zdradziła plany na przyszłość.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że będziemy partnerami Beth na początku jej literackiej kariery” – powiedziała Phillipa Dickinson z Random House. „Jest nastolatką piszącą dla nastolatków, świetnie zna swoich czytelników, a jej głos jest całkowicie autentyczny.”

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy