Wygraj „Rozmowy” Lawrence?a Grobela z Trumanem Capotem! [ZAKOŃCZENIE]

24 marca 2014

Truman-Capote-Rozmowy-konkurs
26 marca oficyna Axis Mundi wyda rozmowy Lawrence?a Grobela z Trumanem Capotem. Z tej okazji wspólnie z wydawnictwem przygotowaliśmy dla was  konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej znakomitej publikacji.

Trzy egzemplarze książki „Truman Capote. Rozmowy” rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wymień tytuły przynajmniej trzech głośnych powieści, jakie napisał Truman Capote.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Truman Capote. Rozmowy”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 8 kwietnia, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź musiała zawierać któreś z następujących tytułów: „Inne Głosy, Inne Ściany”, „Śniadanie u Tiffany’ego”, „Z zimną krwią”. Można było jednak podać również „Letnią przeprawę”, „Harfę traw” lub (nieukończone) „Wysłuchane modlitwy”.

Egzemplarze „Rozmów” Lawrence?a Grobela z Trumanem Capotem otrzymują:

Grzegorz Bogdał
Kasia Piotrowska
Adrian Bartos

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Truman-Capote-RozmowyUwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Lawrence Grobel „Truman Capote. Rozmowy”

Opis: W rozmowach z pisarzem Trumanem Capotem (autorem m.in. Śniadania u Tiffany’ego i Z zimną krwią, które odbywały się w ciągu ostatnich dwóch lat życia Capote, Lawrence Grobel pyta o wiele kontrowersyjnych tematów, m.in. problemy z alkoholem i narkotykami, jego poglądy o miłości, literaturze i morderstwach. Capote ujawnia też wiele szczegółów i anegdot z życia tak sławnych osób jak Jackie Kennedy, Marilyn Monroe, Tennessee Williams, Elizabeth Taylor i wielu innych. Doskonała i zajmująca lektura, tak bardzo kontrowersyjna jak sam Capote. (więcej o książce)

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe