Wygraj pakiety z autobiografią Mike’a Tysona „Moja prawda” (książka + energy drink) [ZAKOŃCZONY]

2 lutego 2015

miketyson-konkurs
Wspólnie z wydawcą autobiografii Mike’a Tysona, oficyną SQN, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać pakiety zawierające książkę „Moja prawda” i energy drinka sygnowanego nazwiskiem boksera.

Trzy komplety, w skład których wchodzą bestsellerowa autobiografia Tysona „Moja prawda” oraz napój energetyzujący Black, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na dwa pytania konkursowe.

Pytania konkursowe są proste i nie powinny sprawić większych trudności wielbicielom boksera oraz czytelnikom naszego serwisu:

1. Jak nazywa się ulubiony filozof Mike’a Tysona?
2. Ile lat miał Tyson, gdy wywalczył bokserski tytuł mistrza świata wagi ciężkiej?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Mike Tyson. Moja prawda”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek 16 lutego o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowe odpowiedzi brzmią: 1. Friedrich Nietzsche; 2. 20 lat.

Pakiety autobiografii Tysona „Moja prawda” wraz z napojami energetyzującymi Black otrzymują:

Robert Iwanowski,
Marcin Przybył,
Katarzyna Greń.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

miketyson-konkurs-2

Mike Tyson „Moja prawda”

Opis: Najlepsza, najbardziej męska autobiografia w historii sportu! Niewinny, oskarżony o gwałt i skazany na 3 lata więzienia. Tam czytał „Hrabiego Monte Christo” i przygotowywał się do zemsty. Był tak wściekły, że nie pamięta, w jaki sposób odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha. Zarobił na ringu kilkaset milionów dolarów, a mimo to zbankrutował. Zdobył tysiące kobiet, wlewał w siebie alkohol w ilościach przemysłowych, a do walk stawał naćpany i otępiony lekami. Ale był. Ostatnim prawdziwym królem boksu. Nieźle jak na „czarnucha z przyczepy”. Ta książka rzuca na kolana. Jest bezprzykładnie szczera, okrutna, skandaliczna, komiczna i inspirująca zarazem. Obłędna podróż z dna na sam szczyt. Z powrotem na dno. I w końcu ku względnemu spokojowi i rodzinnemu szczęściu ? mimo tragicznej śmierci córeczki. Nieprawdopodobna, a jednak prawdziwa. Doskonale opisana życiowa droga Bestii, która biła tak mocno, jak nienawidziła.

miketyson-konkurs-3

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe