Wygraj pakiety najnowszych książek z „Uniwersum Metro 2033”! [ZAKOŃCZONY]

10 kwietnia 2016

metro-2033-konkurs
Gratka dla wielbicieli cyklu „Uniwersum Metro 2033”. Wspólnie z wydawnictwem Insignis przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszych książek rozgrywających się w świecie wymyślonym przez Dmitrija Głuchowskiego.

Trzy pakiety, w skład których wchodzi powieść „Prawo do użycia siły” Denisa Szabałowa oraz antologia „Echo zgasłego świata” napisana przez polskich fanów serii, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Która klasyczna powieść jako pierwsza spopularyzowała postaci stalkerów, czyli osób trudniących się wyszukiwaniem na niedostępnych dla innych terenach wartościowych przedmiotów?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Uniwersum Metro 2033”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 24 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Piknik na skraju drogi” braci Strugackich.

Pakiety powieści z „Uniwersum Metro 2033” otrzymują:

Paweł Świderski,
Izabela Niewiadomska,
Mikołaj Siemienkowicz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

metro-2033-konkurs-2

Denis Szabałow „Prawo do użycia siły”

Opis: W schronach rozrzuconych po skażonym terytorium gnieżdżą się i wegetują niedobitki ludzkości. Oczekują pomocy, którą zdolni są im przynieść tylko stalkerzy, bo tylko oni posiadają specjalne umiejętności i znają ten nowy świat jak nikt inny. Stalkerem nikt się nie rodzi, stalkerem się zostaje. A może trzeba się nim także urodzić? Zwłaszcza jeśli dowódcą twojego Schronu jest pułkownik specnazu GRU, wokół rozciągają się radioaktywne ruiny pełne krwiożerczych mutantów, a sąsiad aż się rwie, by strzelić ci w plecy? Jeśli każdego dnia musisz walczyć o życie: swoje, swoich bliskich, przyjaciół? nadzieję pokładając tylko w wiernym wintoriezie, wypróbowanym w niezliczonych potyczkach partnerze i szczęściu. Za istnienie płacisz nabojami, a za błędy ? krwią, wciąż na nowo udowadniając światu swoje prawo do użycia siły? Powieść Szabałowa ucieszy też miłośników militariów. Autor ? pasjonat wojskowości ? starał się, by wszystko było tu realistyczne: język, sprzęt, którym posługują się bohaterowie, taktyka. Akcja toczy się w Sierdobsku ? wyjątkowo ponurym miejscu, rojącym się od mutantów, anomalii i niewyjaśnionych zjawisk.

Polscy Fani Uniwersum Metro 2033 „Echo zgasłego świata”

Opis: „Echo zgasłego świata” to kolejny zbiór opowiadań polskich fanów „Uniwersum Metro 2033”, inspirowanych postapokaliptycznym światem wykreowanym przez Dmitrija Glukhovsky?ego. Tworzą go teksty nagrodzone w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Insignis i portal metro2033.pl. Jest już trzecią, po zbiorach „W blasku ognia” i „Szeptach zgładzonych”, antologią amatorskiej twórczości polskich miłośników postapokalipsy. Ewenementem na polskim rynku wydawniczym jest to, że fanowską twórczość wydajemy drukiem w takim samym, bestsellerowym nakładzie, jak regularne tomy serii „Uniwersum Metro 2033”. Zapraszamy zatem do wsłuchania się w „Echo zgasłego świata” ? głos przedstawicieli licznej fanowskiej społeczności, emanację tego, co w wyobraźni czytelników wzbudzają Dmitry Glukhovsky i piszący dla niego autorzy. Niniejszą książkę swoim nigdzie dotąd niepublikowanym opowiadaniem uświetnił jeden z polskich autorów Uniwersum, twórca „Dzielnicy obiecanej” ? Paweł Majka.

Tematy: , , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe