banner ad

Wygraj komiks „Z Archiwum X. Wyznawcy”! [ZAKOŃCZONY]

27 lutego 2015

z-archiwum-x-konkurs
Z okazji premiery pierwszego tomu nowego cyklu komiksowego będącego oficjalną kontynuacją serialu „Z Archiwum X” wspólnie z wydawcą serii, oficyną Sine Qua Non, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze pierwszego tomu zatytułowanego „Wyznawcy”.

Trzy egzemplarze komiksu przedstawiającego dalsze losy agentów specjalnych Muldera i Scully rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wymień nazwiska dwóch znanych powieściopisarzy, którzy gościnnie napisali scenariusze do epizodów serialu „Z Archiwum X”.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Z Archiwum X. Wyznawcy”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 14 marca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Stephen King, William Gibson, ale można było wymienić również Toma Maddoxa.

Egzemplarze komiksu „Z Archiwum X. Wyznawcy” otrzymują:

Marta Jasuwienas,
Jakub Marczak,
Łukasz Cichoń.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

z-archiwum-x-wyznawcyChris Carter, Joe Harris, Michael Walsh „Z Archiwum X. Wyznawcy”

Opis: Przez całe lata agenci specjalni Fox Mulder i Dana Scully pracowali w Archiwum X ? tajnej komórce FBI, zajmującej się sprawami uznanymi za niewyjaśnione i powiązane z niewytłumaczalnymi zjawiskami. Oboje w końcu opuścili swoje małe biuro i rozpoczęli nowe życie, ciesząc się spokojną anonimowością. Aż do teraz. Kiedy wróg przeniknął sieć FBI i pozyskał poufne dane z akt Archiwum X, Skinner został zaatakowany, Scully porwana, a agent Doggett zaginął w akcji, Mulder musi ponownie wkroczyć na scenę. Nieoczekiwanie powraca również Palacz, który jest w posiadaniu istotnych informacji na temat wroga ? tajemniczych akolitów. Rozpoczyna się nowa era. Era technologicznej paranoi, międzynarodowego niepokoju i pozaziemskiej groźby. Oficjalna kontynuacja legendarnego już serialu, okrzykniętego telewizyjnym fenomenem XX wieku. Jej pomysłodawcą i opiekunem jest Chris Carter, twórca „Z Archiwum X”.

Poniżej możecie zapoznać się z fragmentem komiksu „Z Archiwum X. Wyznawcy”:

Tematy: , , , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe