banner ad

Wygraj komiks „Banzaj. Kniaziówna Eryka” Grzegorza Nity! [ZAKOŃCZONY]

2 września 2014

banzaj-konkurs
Z okazji premiery komiksu „Banzaj. Kniaziówna Eryka” Grzegorza Nity, który ukazał się pod patronatem Booklips.pl, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze komiksu o perypetiach wędrownego samuraja chroniącego słowiańską księżniczkę przed okrutnym stryjem rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wymień co najmniej trzy gatunki filmowe lub literackie, które Grzegorz Nita wymieszał ze sobą w komiksie „Banzaj. Kniaziówna Eryka”.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Banzaj. Kniaziówna Eryka”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 16 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź powinna zawierać: western, kung-fu, akcja, anime/manga, komedia, przygoda, historia, romans i inne.

Egzemplarze komiksu „Banzaj. Kniaziówna Eryka” otrzymują:

Agnieszka Samoląg
Michał Wawrzak
Grzegorz Potocki.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

banzaj-kniaziownaGrzegorz Nita „Banzaj. Kniaziówna Eryka”

Opis: Podróżujący gościńcem Banzaj, słowiański samuraj i łowca nagród, oraz jego wierny kompan Kermit, ratują z opresji młodą dziewczynę oraz jej podstarzałego towarzysza. Okazuje się, że pyskata blondynka jest córką kniazia Myślibora. Po śmierci ojca władzę nad stolicą przejął okrutny stryj Ekhard, który nie chce dopuścić, aby dziewczyna zjednoczyła siły ze swoim bratem. Banzaj wraz ze swoim kompanem przyłączają się do drużyny i postanawiają chronić kniaziównę przed wysłannikami podstępnego stryja.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe