Wygraj egzemplarze „Zmiany” Hugha Howeya! [ZAKOŃCZONY]

24 lutego 2015

zmiana-konkurs
Z okazji premiery drugiego tomu trylogii „Silos” Hugha Howeya, który ukazał się pod patronatem Booklips.pl, wraz z wydawcą książki, oficyną Papierowy Księżyc, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Pięć egzemplarzy powieści „Zmiana” Hugha Howeya, z której dowiemy się, jak doszło do tego, że na Ziemi przeżyła zaledwie garstka ludzi zamknięta w gigantycznym podziemnym „Silosie”, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jak nazywa się słynny hollywoodzki reżyser i producent, który wykupił prawa do sfilmowania trylogii „Silos”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Zmiana Howeya”.
Zakończenie konkursu w środę, 11 marca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Ridley Scott”.

Egzemplarze powieści „Zmiana” otrzymują:

Danuta Szymków,
Bartosz Litewka,
Patrycja Jaroszewska,
Krzysztof Kietzman,
Marcin Królak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

zmiana-howeyHugh Howey „Zmiana”

Opis: „Zmiana” to drugi tom trylogii Silos, która stała się jednym z największych bestsellerów książkowych ostatnich lat na rynku amerykańskim. Trylogia „Silos” to niezwykły sukces wydawniczy, który zamienił nieznanego autora, publikującego na własny rachunek w światową gwiazdę literatury science-fiction ze szczytów list bestsellerów „New York Timesa”. „Zmiana” to fascynujące zaproszenie do czytelniczej podróży, które przenosi czytelnika do rzeczywistości, w jakiej powstały silosy. Po raz kolejny powieść odkryje przed tobą prawdziwy labirynt tajemnic, sekretów i kłamstw i sprawi, że będziesz pochłaniał ją w napięciu do ostatniej strony. Przyszłość, mniej niż pięćdziesiąt lat od dnia dzisiejszego. Świat nadal jest taki, jakim go znamy, a czas wciąż biegnie swoim dawnym rytmem. Prawda jest jednak taka, że nasz czas się kończy. Garstka wpływowych ludzi wie, co nas czeka. Przygotowują się. Próbują nas ochronić. Wyznaczają dla nas ścieżkę, z której już nigdy nie zdołamy zawrócić. Ścieżkę, która poprowadzi do zniszczenia; ścieżkę, która zawiedzie nas głęboko pod ziemię. Karty historii silosu czekają, by je zapisać.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe