banner ad

Wygraj egzemplarze zbioru wierszy „Niepogodzony” Michela Houellebecqa [ZAKOŃCZONY]

23 sierpnia 2021

Wspólnie z Wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki „Niepogodzony. Antologia osobista 1991-2013” Michela Houellebecqa.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze książki, w której zebrano ponad 130 wierszy pisanych na przestrzeni lat przez autora „Cząstek elementarnych” i „Serotoniny”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Michel Houellebecq zadebiutował na rynku literackim jako poeta. W którym roku i gdzie ukazały się drukiem jego pierwsze wiersze? (2) Która powieść Houellebecqa podobała ci się najbardziej i dlaczego? Uzasadnij jednym zdaniem.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Michel Houellebecq – Niepogodzony”.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Pierwsze wiersze Houellebecqa ukazały się w 1988 roku w czasopiśmie „La Nouvelle Revue de Paris”. Na pytanie (2) podawaliście wiele ciekawych odpowiedzi, z których drogą redakcyjnego głosowania wybraliśmy cztery najciekawsze.

Egzemplarze książki „Niepogodzony” otrzymują:

Patryk Wilczyński,
Aneta Włodyka,
Marlena Szyszłow-Nowak,
Dariusz Urbanik.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.

Zakończenie konkursu w czwartek, 2 września, o godzinie 23:59.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Zbiór wierszy wybranych Michela Houellebecqa z lat 1991-2013. Antologia zawiera utwory o miłości, beznadziejności oraz o z pozoru nudnej codzienności, która jest tłem dla zbliżającego się końca cywilizacji. W świecie supermarketów, rozrośniętego transportu publicznego i wszechogarniającego konsumpcjonizmu Houellebecq próbuje okiełznać chaos. Poezja totalna i niezbędna na nasze czasy.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe