banner ad

Wygraj egzemplarze zbioru opowiadań „Wilcze leże” Andrzeja Pilipiuka [ZAKOŃCZONY]

25 lipca 2017


Wspólnie z wydawnictwem Fabryka Słów przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego zbioru opowiadań Andrzeja Pilipiuka zatytułowanego „Wilcze leże”.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze książki zbierającej tzw. opowiadania „bezjakubowe” Andrzeja Pilipiuka, czyli pisane przez autora bardziej na poważnie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: W której książce Andrzeja Pilipiuka po raz pierwszy pojawił się Robert Storm, poszukiwacz antyków i kolekcjoner osobliwości?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Andrzej Pilipiuk – Wilcze leże”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 7 sierpnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Aparatus”.

Egzemplarze zbioru opowiadań „Wilcze leże” otrzymują:

Patrycja Gąsik,
Wojciech Miemiec,
Agnieszka Grabarczyk,
Rafał Dudała.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Andrzej Pilipiuk „Wilcze leże”

Opis: Od A jak Anubis do W jak wilkołactwo. Zanurz się w świat opowieści, w których granica między tym, co realne a tym, co fikcyjne niebezpiecznie się zaciera… W życiu Roberta Storma nadchodzi wielka zmiana. Gdy na horyzoncie pojawi się dziewczyna, która ma szanse zostać kobietą jego życia, Robert pozna smak porażki i narazi się wpływowym przeciwnikom. A jedynym wyjściem będzie ucieczka… Doktor Skórzewski znów zetknie się z pytaniami bez odpowiedzi i stanie twarzą w twarz z faktami, których nie sposób ogarnąć rozumem… Zaś we Wrocławiu pewna pochodząca z Breslau mumia przysporzy inspektorowi Pawłowi Nowakowi sporo kłopotów. Umość się wygodnie w Wilczym Leżu i oczekuj niespodziewanego.

Przeczytaj recenzję książki „Wilcze leże” Andrzeja Pilipiuka.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe