banner ad

Wygraj egzemplarze „Wróżenia z wnętrzności” Wita Szostaka [ZAKOŃCZONY]

9 listopada 2015

wrozenie-z-wnetrznosci-konkurs
Z okazji premiery nowej powieści Wita Szostaka pt. „Wróżenie z wnętrzności” wspólnie z wydawnictwem Powergraph przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Trzy egzemplarze pełnej niedopowiedzeń i pulsującego erotyzmu opowieści o dwóch braciach i kobiecie, którzy porzucają wszystko i zamieszkują na opuszczonym dworcu w Beskidach, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jaki tytuł nosi powieść, za którą Wit Szostak był nominowany do Nagrody Literackiej Nike?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Wit Szostak Wróżenie z wnętrzności”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 23 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Fuga”.

Egzemplarze powieści „Wróżenie z wnętrzności” otrzymają:

Katarzyna Michałkiewicz,
Artur Ruszkowski,
Kamila Czaja.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

wrozenie-z-wnetrznosciWit Szostak „Wróżenie z wnętrzności”

Opis: Każdy choć raz chciał odejść: zostawić wszystko, odwrócić się i zniknąć. Mateusz porzuca błyskotliwą karierę i zamieszkuje na dworcu kolejowym. Jego brat Błażej od dwudziestu lat nie wypowiedział ani słowa. Ale nic nie jest takie, jak się z początku wydaje. Dworzec Mateusza jest śródziemnomorską willą, zatopionym wśród beskidzkich lasów schronieniem dla ludzi i bogów. A milczący Błażej szeptem opowiada tajemniczą historię o odejściach i powrotach. To opowieść o dwóch braciach i Marcie, bogini Poświatowa, pełna niedopowiedzeń i pulsującego erotyzmu wyprawa w poszukiwaniu mitologii życia.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe