Wygraj egzemplarze thrillera „Zimne ognie” Simona Becketta [ZAKOŃCZONY]

26 sierpnia 2016

zimne-ognie-konkurs
Wraz z Wydawnictwem Czarna Owca zorganizowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze thrillera „Zimne ognie” autorstwa Simona Becketta, twórcy bestsellerowej „Chemii śmierci”.

Do wygrania są trzy egzemplarze misternie skonstruowanego thrillera o młodej i niezależnej kobiecie, która poszukuje dawcy do sztucznego zapłodnienia i natrafia na pozornie idealnego kandydata. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Wizyta w jakim miejscu zainspirowała Simona Becketta do napisania swojego pierwszego thrillera? Podaj nazwę tego miejsca.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Simon Beckett – Zimne ognie”.
Zakończenie konkursu w piątek, 9 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „wizyta na Trupiej farmie w Knoxville, gdzie antropolodzy sądowi prowadzą badania rozkładu zwłok”.

Egzemplarze powieści „Zimne ognie” otrzymują:

Marta Morstin,
Karolina Czwojdzińska,
Eugeniusz Wierzański.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

zimne-ognie-okladkaSimon Beckett „Zimne ognie”

Opis: Kate to spełniona zawodowo londyńska singielka. Mimo że ceni sobie swoją niezależność, bardzo chce mieć dziecko i zdaje sobie sprawę, że dla niej to może być ostatni moment na macierzyństwo. Kate ma jednak za sobą nieudany związek i obawia się zaufać nowej osobie. Wpada więc na pomysł, by znaleźć idealnego dawcę spermy. Wśród zgłoszeń znajduje się Alex Turner. Jest przystojny, nieco wstydliwy i bardzo inteligentny. Czegóż chcieć więcej? Pierwsze wrażenie okazuje się jednak niebezpiecznie mylące?

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Zimne ognie”.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe