banner ad

Wygraj egzemplarze thrillera „Panika” Jeffery’ego Deavera [ZAKOŃCZONY]

21 listopada 2016

panika-konkurs
Z okazji polskiej premiery kolejnej powieści mistrza thrillera i suspensu, Jeffery’ego Deavera, we współpracy z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze misternie skonstruowanej powieści „Panika”, w której agentka FBI Kathryn Dance musi zmierzyć się z nieuchwytnym mordercą wykorzystującym ludzki strach. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ile powieści Jeffery’ego Deavera doczekało się ekranizacji? Podaj tytuły tych książek.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jeffery Deaver – Panika”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 5 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Trzy*. Są to: „Kolekcjoner kości”, „Panieński grób” i „Łzy diabła” (*Były jeszcze dwa opowiadania, które doczekały się krótkometrażowych adaptacji, ale pytanie dotyczyło powieści. Jeśli jednak ktoś ujął te opowiadania, z zastrzeżeniem, że to były krótkie formy, odpowiedź również została uwzględniana).

Egzemplarze powieści „Panika” otrzymają:

Barbara Gołębiewska,
Łukasz Flieger,
Małgorzata Drągowska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

panikaJeffery Deaver „Panika”

Opis: Podczas koncertu w klubie muzycznym Solitude Creek w Monterey dochodzi do tragedii. Widzowie ? zaalarmowani o wybuchu pożaru ? wpadają w panikę i próbując uciec, tratują się nawzajem. Są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Kathryn Dance, agentka biura śledczego Kalifornii, przeprowadza kontrolę dokumentów ubezpieczeniowych w Solitude Creek i dowiaduje się, że nie było tam żadnego pożaru ? ktoś chciał wzbudzić w ludziach strach, nad którym nie sposób zapanować. Komuś zależało, by oszalały z przerażenia tłum, w którym każdy walczy o życie, sam dla siebie stanowił zagrożenie. Okazuje się, że sprawca na tym nie poprzestał i nikt na półwyspie Monterey nie może się czuć bezpiecznie ? wchodząc do kina, restauracji czy nawet windy. Kathryn Dance postanawia odnaleźć i powstrzymać przebiegłego przestępcę, który nie zostawia śladów. W prowadzonym przez funkcjonariuszy służb stanowych wielowątkowym śledztwie musi ona polegać przede wszystkim na swoich umiejętnościach wykrywania kłamstw oraz intuicji.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe